Republika Mydła

Wyświetlenia profilu: 2200.

Republika Mydła jako producent od 2017 roku oferuje najwyższej jakości kosmetyki naturalne do pielęgnacji ciała. Zanim narodziła się Republika nasze kosmetyki powstawały głównie na własne potrzeby, z racji braku satysfakcjonujących jakościowo produktów na rynku. Ten okres naszej działalności zaowocował bezcenną wiedzą, dzięki której udało nam się uruchomić własną pracownię w Ćmiłowie. U fundamentów naszej działalności leży wieloletnie doświadczenie i autorskie, unikalne receptury, które zawsze pozostają w duchu „Eko”. Dzięki stale powiększającemu się gronu zadowolonych klientów indywidualnych i hurtowych firma może skupić się na rozbudowie portfolio oferowanych produktów, a nasze bestsellery takie jak np. linia kremów „Sunny Touch” czy mydło hipoalergiczne „Soft Sheep” umacniają pozycję Republiki Mydła jako wiodącej pracowni kosmetyków naturalnych w regionie i kraju. Napędza nas przede wszystkim pasja i ambicja oferowania naszym klientom bezkompromisowych rozwiązań w dziedzinie naturalnej pielęgnacji ciała.

Średnia ocena

10,00
1 Punkt2 Punkty3 Punkty4 Punkty5 Punktów6 Punktów7 Punktów8 Punktów9 Punktów10 Punktów
Loading...Loading...

Działalność CSR

Republika Mydła regularnie bierze udział w największych targach branżowych, na których prowadzone są również akcje edukacyjne. We współpracy z partnerami prowadzimy warsztaty z produkcji kosmetyków naturalnych, jak również zajęcia dla najmłodszych.

Firma starannie dobiera nie tylko składniki produktów, ale też opakowania, tak żeby zminimalizować wpływ na środowisko, np. nasze kule kąpielowe pakowane są w torebki 100% biodegradowalne. W najbliższym czasie dla jednego z produktów planujemy wprowadzić opakowania uzupełniające, ponadto w czasie targów zbieramy zużyte opakowania po naszych kosmetykach zgodnie z duchem „zero waste”.

Aktualności

Aktualnie Republika skupia się na wprowadzeniu dwóch nowych produktów, z których jeden jest już ukończony i czeka na zakończenie tzw. oceny bezpieczeństwa, wprowadzenie produktu planujemy jeszcze w tym kwartale. Oprócz tego inwestycje obejmują także sprzęt w pracowni, który jest nieustannie modernizowany.

Galeria:

Republika Mydła

Adres:

Ul. Willowa 19
20-388 Ćmiłów

Strona WWW:

www.republikamydla.com

Mail: info@republikamydla.com

Telefon: tel. / fax:
536 529 463

Branża

kosmetyczna

Zostaw komentarz