SALON OPTYCZNY SFERAOCZU.PL

Wyświetlenia profilu: 1629.

Salon Optyczny Sferaoczu.pl powstał pod koniec 2016r w samym centrum Lublina. Pomysł na firmę zrodził się w umyśle kreatywnego mężczyzny, który od lat sam nosi okulary. Przez wieloletnie doświadczenie w użytkowaniu okularów i korzystaniu z usług innych punktów, nie trudno było dostrzec bardzo powtarzające się, schematyczne podejście do klientów. Chcąc wyjść na przeciw innym salonom i wyższej jakości obsługi zrodził się pomysł stworzenia własnej firmy, spełniającej nawet najbardziej wygórowane oczekiwania klientów. Na tle konkurencji wyróżniamy się przede wszystkim indywidualnym podejściem do każdego klienta. Oferujemy spersonalizowany dobór okularów przez certyfikowaną stylistkę opraw okularowych oraz porady makijażowe dla obób noszących okulary. Stale śledzimy trendy i jesteśmy na bieżąco z nowinkami modowymi  z całego świata co jest widoczne w naszym asortymencie. Posiadamy zarówno klasyczne ale także bardzo nietuzinkowe oprawy.  Szeroki wachlarz kształtów i kolorów sprawia, że każdy z naszych klientów znajdzie dla siebie coś wyjątkowego.  Odnosi się to również do producentów z jakimi mamy przyjemność współpracować, są to marki na wyłączność, niedostępne w innych salonach w naszym mieście, jak również te bardziej popularne i lubiane.

Dzięki współpracy partnerskiej z niemiecką firmą ZEISS mamy możliwość korzystać jako jedyni w Lublinie z urządzenia o nazwie iProfiler. Dzięki niemu jesteśmy w stanie wykonać wnikliwą, szczegółową analizę, na bazie której powstaje indywidualny profil oka klienta. Wyniki pomiarów pozwalają na stworzenie spersonalizowanych soczewek w innowacyjnej technologii iScription. Ponadto soczewki ZEISS dzięki technologii UVProtect chronią przed promieniowaniem UV do 400 nm, zgodnie z normą Międzynarodowej Komisji ds. Ochrony Przed Promieniowaniem Niejonizującym (ICNIRP) oraz Światowej Organizacji Zdrowia, tym samym wykraczając poza przyjęty w branży standard 380nm.

W ofercie salonu mamy także propozycję dla obecnych oraz przyszłych użytkowników soczewek kontaktowych, polegającą na doborze odpowiego rodzaju soczewek wraz z nauką aplikacji i pielęgnacji przy zachowaniu odpowiedniej higieny oka.

Dzięki inwestycji w rozwój firmy oraz edukację stale podnosimy kwalifikacje naszych ekspertów i  jakość naszych usług. Aktywnie uczestniczymy w kongresach, konferencjach oraz szkoleniach branżowych i bierzemy udział w licznych kampaniach społecznych. Jesteśmy otwarci na nowinki technologiczne i spragnieni nowych wyzwań, stale zmotywowani do dalszego działania.

Średnia ocena

10,00
1 Punkt2 Punkty3 Punkty4 Punkty5 Punktów6 Punktów7 Punktów8 Punktów9 Punktów10 Punktów
Loading...Loading...

Aktualności 

Promocje dostępne w salonie:

 • Druga para okularów jednoogniskowych za 1zł
 • Druga para szkieł progresywnych lub biurowych za 99zł
 • Zniżki dla posiadaczy:

– Karta Absolwent UMCS

– Lubelska  Karta “Rodzina Trzy Plus”

– Ogólnopolska Karta “Dużej Rodziny”

– Karta Seniora “Lublin Strefa 60+ ”

–  Aktualna legitymacja studencka/ uczniowska

 • Profesjonalny makijaż w prezencie przy zakupie okularów wraz z poradą wizażytki o tym jak dostosować makijaż do okularów i korekcji wzroku

Działalność CSR

 1. Nasz salon uczestniczy w programie Lublin Strefa 60+
 2. Jesteśmy oficjalnym członkiem programu Rodzina Trzy Plus oraz Ogólnopolska Karta Dużej Rodziny
 3. Należymy do grona oficjalnych partnerów programu Absolwent UMCS
 4. Uczestniczymy w programie lojalnościowym “za-kontaktowani”
 5. Jesteśmy salonem przyjaznym dla zwierząt
 6. Uczestniczymy w wydarzeniach tj “Światowy Dzień Wzroku” oraz “Światowy tydzień jaskry”
 7. Uczestniczymy w licznych wydarzeniach wykonując darmowe badania wzroku oraz pomiar ciśnienia wewnątrzgałkowego dla Seniorów
 8. Uczestniczyliśmy w wydarzeniu “Lublin silny siłą kobiet
 9. Wykonuwaliśmy darmowe badanie wzroku kierowcom podczas “Moto Session Lublin”
 10. Współpracujemy z Polskim Towarzystwem Profilaktyki Jaskry

Nagrody i certyfikaty:

 • Miejsce Przyjazne Seniorom 2019
 • Partner Urzędu Miasta Lublin w realizacji programu “Rodzina Trzy Plus”

Galeria:

SALON OPTYCZNY SFERAOCZU.PL

Adres:

Lipowa 4a

20-027 Lublin

Strona WWW: www.sferaoczu.pl

Mail: biuro@sferaoczu.pl

Telefon: tel. / fax:   730-037-474, 81 759-29-29

Branża

optyczna/medyczna

Zostaw komentarz