SZKOLTEX DANIEL SOCHACKI

Działamy na rynku szkoleniowym już od 2002 roku przeprowadzając kursy i szkolenia na terenie całej Polski. Nieustanna chęć rozwoju sprawia, że nasza oferta stale się poszerza.

Najważniejszym obszarem działalności są dla nas szkolenia i usługi rolnicze, ale specjalizujemy się również w organizacji i realizacji kursów zawodowych zakończonych egzaminem państwowym przed Komisją Urzędu Dozoru Technicznego. W swojej bogatej ofercie posiadamy również szkolenia związane z leśnictwem i pielęgnacją zieleni.

Od początku istnienia motorem naszych działań była pasja, która pozwoliła nam dzielić się doświadczeniem i wiedzą zdobytą na przestrzeni 20 lat naszej działalności. To dzięki niej przeszkoliliśmy i przygotowaliśmy do pracy dziesiątki tysięcy osób. Utwierdziło nas to w przekonaniu, że właściwy człowiek na właściwym miejscu staje się skarbem nie do przecenienia!

Jesteśmy na bieżąco z wszelkimi zmianami prawnymi, a nasi instruktorzy chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem na zajęciach. Dokładamy wszelkich starań żeby każdy z uczestników był jak najlepiej przygotowany do egzaminu.

Nasze motto: NAUCZAJĄC INNYCH UCZYMY SIĘ SAMI – Seneka Młodsz

Średnia ocena

10,00
1 Punkt2 Punkty3 Punkty4 Punkty5 Punktów6 Punktów7 Punktów8 Punktów9 Punktów10 Punktów
Loading...Loading...

Działalność CSR

Jesteśmy współorganizatorem Balu Charytatywnego Gwiazdka Dzieciom. Kolejna już piąta edycja odbędzie się 11 lutego 2023 r. w Lublinie, podczas której będziemy wspierać lubelską fundację ,, ŻYĆ Z AUTYZMEM’’

Aktualności

Najnowszy projekt firmy: KANAŁ NA YOUTUBE PT. SZKOLTEX – KANAŁ ROLNICZY https://www.youtube.com/@szkoltex-kanalrolniczy

Celem kanału jest propagowanie mieszkańców polskiej wsi. Nastawiamy się na ciekawe rozmowy z ciekawymi ludźmi :)

SZKOLTEX Daniel Sochacki

Adres: ul. Zemborzycka 59e s, 20-445 Lublin

strona WWW: www.szkoltex.pl

Mail: (ogólny/ do konkretnych działów)

szkoltex@interia.pl

Telefon: tel. / fax:

Daniel Sochacki (właściciel): 507 102 495

Paulina Stopyra (dyrektor) : 535 660 26

Branża

BRANŻA SZKOLENIOWA

Zostaw komentarz