TB HOUSE

Wyświetlenia profilu: 1069.

Firma TB House istnieje na rynku od 2016 roku. Jesteśmy nowoczesną firmą deweloperską, mającą na celu realizację oczekiwań swoich klientów. Obszar naszej działalności obejmuje całość procesu deweloperskiego: od pozyskania gruntów, poprzez projektowanie we współpracy z biurem architektonicznym, po uzyskanie prawomocnych pozwoleń na budowę, nadzór nad wykonawstwem budowlanym, aż do przekazania gotowych domów klientom. Specjalizujemy się w budowie domów jednorodzinnych wolnostojących, w zabudowie bliźniaczej i szeregowej, które budujemy w Lublinie i w okolicach. W trakcie całego procesu budowy dbamy o każdy szczegół, tak by nasze domy zapewniały przyszłym właścicielom funkcjonalność, wygodę i bezpieczeństwo. BUDUJEMY MARZENIA – TWOJE MARZENIA

Nasza obecna inwestycja Villa Marysin zlokalizowana jest w gminie Jastków. To 9 domów wolnostojących i w zabudowie bliźniaczej usytuowanych w urokliwej i spokojnej części Marysina. W chwili obecnej wszystkie domy są już sprzedane. W przygotowaniu mamy nową inwestycję, również w gminie Jastków, która będzie składać się z 8 wolnostojących domów jednorodzinnych. Szczegóły wkrótce.

Średnia ocena

10,00
1 Punkt2 Punkty3 Punkty4 Punkty5 Punktów6 Punktów7 Punktów8 Punktów9 Punktów10 Punktów
Loading...Loading...

W każdym roku staramy się wesprzeć jakąś akcję. W tym roku padło na List do Św. Mikołaja – DPS, Lublin, podczas której przygotowaliśmy paczki świąteczne dla podopiecznych Domu Pomocy Społecznej Betania w Lublinie.

ul. Willowa 65 lokal 20,

Lublin 20-819

tel. / fax: 509 732 734

www.tbhouse.pl

Branża

Deweloperska

Zostaw komentarz