Wierzchowiska Golf & Country Club

Wierzchowiska Golf & Country Club jest to jedyny kompleks golfowy we wschodniej części Polski położony w sercu Wyżyny Lubelskiej w miejscowości Wierzchowiska 15 km od centrum Lublina w kierunku Zamościa, przy trasie S17.

W centrum kompleksu znajduję się odrestaurowany zabytkowy Pałac, w którym mieści się Restauracja Pałacowa, oferująca bogate menu, niezwykłą atmosferę i gwarantująca relaks w przepięknym otoczeniu.

9- dołkowe pole golfowe położone jest w malowniczym otoczeniu zabytkowego parku, wśród wiekowych drzew, licznych stawów i strumieni wodnych. Projekt pola oparty jest na naturalnej rzeźbie terenu, co sprawia, że każdy dołek posiada niepowtarzalny charakter i inny stopień trudności. Każdy z 9 greenów posiada dwa różne tee zarówno dla mężczyzn jak i dla kobiet, czyli 18 różnych dołków PAR 68 z żółtymi i czerwonymi tee.

Przy polu od 2008 roku działa Klub Golfowy Wierzchowiska obecnie zrzeszający ponad 50 członków.

Średnia ocena

9,86
1 Punkt2 Punkty3 Punkty4 Punkty5 Punktów6 Punktów7 Punktów8 Punktów9 Punktów10 Punktów
Loading...Loading...

Działalność PR

Wierzchowiska GOLF & COUNTRY CLUB od kilku lat są organizatorem wielu turniejów m.in.:  Turnieju Niepodległości i Turnieju “Memoriał Wojciecha Świniarskiego”.
Przyłączają się także do organizacji MIĘDZYNARODOWEGO DNIA GOLFA KOBIET i z tej okazji w święto Pań zapraszają wszystkie kobiety (bez ograniczeń wiekowych), które jeszcze nie grają w golfa na pole do Wierzchowisk.
Jest to ciekawy sposób zachęcenia do odwiedzania obiektu przez osoby, które nigdy nie miały z nim styczności.

Wierzchowiska Drugie 134
21-050 Piaski k.Lublina

tel.: (+48 81) 58 102 25
kom: 602 304 598

info@wierzchowiska.pl
www.golf.wierzchowiska.pl

Zostaw komentarz