Wierzchowscy Dressage Team

Wyświetlenia profilu: 1577.

Wierzchowscy Dressage Team od lat z wielką pasją zajmuje się treningiem koni oraz zawodników oraz dopasowaniem siodeł. Jesteśmy partnerem marki Prestige.

Trening zawodników

Od wielu lat współpracujemy z wieloma ośrodkami w całej Polsce prowadząc konsultacje dla zawodników. Pokazujemy i uczymy jak pokonywać własne ograniczenia, jak sprawić żeby koń rozumiał nasze sygnały, reagował na polecenia i chciał z nami współpracować. Treningi opierają się na elementarnych podstawach ujeżdżeniowych i dosiadowych. Z tych wskazówek korzysta również duża grupa zawodników skokowych, których również zapraszamy do współpracy. 

Trening koni

Przyjmujemy w trening konie na każdym etapie zaawansowania. Pracujemy z końmi młodymi, przygotowujemy do pierwszych startów, Mistrzostw Polski Młodych koni, korygujemy, zajeżdżamy. Zawsze kierujemy się dobrem wierzchowca. Nasz trening opieramy na naturalnych instynktach stadnych, stopniujemy wymagania. Justyna, która jest również lekarzem weterynarii, czuwa nad zrównoważonym rozwojem psychosomatycznym i zdrowiem naszych podopiecznych. 

Dopasowanie siodeł

We współpracy z firmą Prestige Italia dbamy o to by nasze i Wasze wierzchowce pracowały pod jeźdźcem w komfortowych warunkach i siodłach możliwie najlepiej dopasowanych do ich grzbietów. Świadczymy usługi korekty i dopasowania sprzętu, służymy wiedzą i pomocą przy wyborze nowych siodeł. Posiadamy również najnowsze modele testowe, które proponujemy Klientom w celu wyboru idealnego zestawu do treningów i startów.

Kilka słów o nas:

PIOTR WIERZCHOWSKI

ZAWODNIK I KLASY UJEŻDZENIA, INSTRUKTOR SPORTU PZJ

Pięciokrotny Mistrz Polski ujeżdżenia juniorów młodszych i juniorów, brązowy medalista Mistrzostw Polski młodych jeźdźców, wielokrotny medalista akademickich Mistrzostw Polski i Halowego Pucharu Polski, 9 miejsce na CDI-A*** Achleiten. Wielokrotny reprezentant Polski na Mistrzostwach Europy. Wielokrotny mistrz województwa Lubelskiego w ujeżdżeniu… i niejednokrotnie w skokach! Prywatnie mąż Justyny i tata Tosi.

 

JUSTYNA TUREK-WIERZCHOWSKA

ZAWODNIK I KLASY UJEŻDZENIA, INSTRUKTOR SPORTU PZJ

Swoją przygodę z końmi rozpoczęła jako 11-latka w rodzinnych Bieszczadach. Obecnie można ja spotkać na czworobokach w całej Polsce w konkursach klasy CC. Jest doświadczoną trenerką, bardzo chętnie pracuje z dziećmi, na swoim koncie ma kilkunastu mistrzów województwa w różnych kategoriach wiekowych, finalistów AMP, HPP i OOM, wskazuje wiele dróg dotarcia do celu i porozumienia z koniem, prywatnie mama Tosi i żona Piotra.

Średnia ocena

10,00
1 Punkt2 Punkty3 Punkty4 Punkty5 Punktów6 Punktów7 Punktów8 Punktów9 Punktów10 Punktów
Loading...Loading...

Galeria:

+48 603 272 767
Piotr

+48 783 019 264
Justyna

Branża

trening koni oraz zawodników, dopasowanie siodełł, partner marki Prestige

Zostaw komentarz