W tydzień zapowiadający Galę Jubileuszową piątych urodzin Centrum Nowoczesnej Kosmetyki Slim Line w salonie naszego Członka była moc atrakcji i promocyjnych zabiegów, przygotowanych przez Beatę Kołtun i jej zespół. Każdy dzień był dedykowany innemu zabiegowi, by Klientki mogły powrócić lub popróbować możliwości kosmetyczek i kosmetologów Slim Line.

Zaś, 2 września 2016 r. w piątkowy wieczór 150 gości przybyło celebrować jubileusz Firmy. Gwiazdą wieczoru był zespół De Mono, który we wspaniałym stylu dał ponad godzinny koncert i porwał z krzeseł wszystkich gości w Restauracji Koncertowa. Słuchaliśmy nowości, jak: „Mija Mnie Czas”, jak również topowych przebojów Zespołu. Na koniec uczestnicy koncertu dopomnieli się także o „Statki Na Niebie” :)

Niezmiernie ważnym punktem wieczoru była aukcja charytatywna na rzecz wychowanków Ośrodka Szkolno-Wychowawczego, im. prof. Z. Sękowskiej w Lublinie, podczas której wylicytowano m.in. złotą przewieszkę ufundowaną przez Salon Jubilerski Korn. Do licytacji było przeznaczonych kilkanaście przedmiotów. Goście wykazali się hojnością i wsparciem. Organizatorem  wydarzenia była Agnieszka Szczebiot.

Zapraszamy do śledzenia fanpage Centrum Nowoczesnej Kosmetyki Slim Line: www.facebook.com/slimline.lublin. Bardzo lubimy! 👍

Już czwarty rok Beata Kołtun ze swoim salonem jest w społeczności Klubu. Z wielką przyjemnością obserwujemy jej rozwój i przybywającą rzeszę zadowolonych Klientów. Beata Kołtun jest m.in. laureatką I edycji Konkursu na Najlepszych Sponsorów Lubelszczyzny 2013 w kategorii: działalność charytatywna. Doskonałym potwierdzeniem tego wyróżnienia jest aukcja na rzecz dzieci podczas uroczystości urodzinowej Firmy.

Życzymy dalszych wspaniałych sukcesów i dziękujemy za bycie Partnerem wydarzenia 💛

Foto: Aneta Wysmulska-Pawlaczyk i Dominika Klara Polonis