Trwa Cavaliada 2020 w obiekcie Targi Lublin. Zaliczany do światowego rankingu konkurs Dużej Rundy o nagrodę Grupy MTP zakończył się zwycięstwem Polaka – Seweryna Murdzi na koniu Ula Bajou K.  Portal tylkoskoki.pl  objął patronat nad konkursem.

Konkurs Dużej Rundy zaliczany do światowego rankingu (145 cm), o nagrodę Grupy MTP, pod patronatem portalu TylkoSkoki.pl zakończył się hymnem Polski. Do rozgrywki weszło 10 par, a czyste konto do końca utrzymało 5 z nich. Zwycięzcą został  Seweryn Murdzia (POL) na koniu ULA BAJOU K. Drugie miejsce zajął mistrz Polski juniorów Aleksander Lewandowski (POL) i JAZZMIR VAN HET HALDERTHOF, a na trzecim miejscu uplasował się Andrius Petrovas (LTU) na koniu LINKOLNS.

 

„Wszystkie trudności w parkurze podstawowym, które zaproponował nam dziś gospodarz toru udało nam się pokonać dokładnie tak, jak sobie to zaplanowałem. W  rozgrywce kluczem do sukcesu okazała się szybka i krótka jazda, w której Ula Bajou jest specjalistką. Mam nadzieję, że równie dobry przejazd uda nam się powtórzyć w niedzielnym Grand Prix” – powiedział zwycięzca na zakończenie konkursu.

Wyniki całego konkursu dostępne na www.cavaliada.pl