Kiedy już wrócicie z wiosennych wojaży po Lubelszczyźnie, przejrzyjcie pamięć swoich komórek, aparatów fotograficznych i przyślijcie nam swoje fotografie największych atrakcji cudnej Lubelszczyzny. Pokażcie, jak wypoczywaliście, pokażcie zabytki, które zobaczyliście, ścieżki rowerowe, które pokonaliście, cuda natury, które zrobiły na Was wrażenie.
Dlaczego? Bo to najlepszy sposób, by zachęcić innych do odwiedzenia Lubelszczyzny, przekonać ich, że to wspaniałe miejsce na ziemi, klimatyczny region Polski, gdzie warto przyjechać, nie tylko na drugi weekend majowy, ale także na dłuższy wypoczynek wakacyjny. Na tydzień, dwa, trzy…

Na Wasze zdjęcia czekamy do poniedziałku 13 czerwca.

Ślijcie je na adres: redakcja@lublin.agora.pl.
W tytule e-maila piszcie “Cudne Lubelskie”. Przy każdym z przesłanych zdjęć opiszcie, co przedstawia, gdzie i kiedy je zrobiliście. Tutaj mała uwaga: jedna osoba może przesłać maksimum trzy fotografie.

Najlepsze zdjęcia opublikujemy w sobotę 17 czerwca w lubelskiej “Wyborczej”, a także w internecie na stronie lublin.wyborcza.pl.

To nie wszystko. Kapituła, w której zasiądzie m.in. fotoreporter Gazety Wyborczej – Jakub Orzechowski i przedstawiciel Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie, wskaże najlepsze, zwycięskie zdjęcie. Jego autor otrzyma nagrodę – 10-calowy tablet firmy Lenovo. Wręczymy go w redakcji lubelskiej “Wyborczej” w poniedziałek 20 czerwca.

A więc w drogę!

Źródło: www.lublin.wyborcza.pl