Męski Meeting pojawił się w jednej chwili.
W kwietniu 2016 r. otrzymując czwartą propozycję w ciągu dwóch miesięcy prelekcji na evencie dedykowanym dla pań- pomyślałam- czas wyjść z propozycją dla panów. Nie można generalizować pasji i zainteresowań danej płci, jednakże organizacja męskiego eventu okazała się ciekawym wyzwaniem… Rozpoczęliśmy od badań focusowych w grupie docelowej ?, analizy męskich magazynów i rozmów z partnerami.

Pierwsza edycja wystartowała po niespełna dwóch miesiącach. W firmie Nazaruk Service w czerwcu 2016 r. zgromadziliśmy blisko 80 panów. Pokazy, występy, trunki, degustacje, męskie rozmowy i samochody Gospodarza. Zebraliśmy pozytywny feedback. Podjęliśmy decyzję o cykliczności eventu. Kolejno w lipcu 2017 r. wraz z Firmą Żagiel Auto w dwóch salonach motoryzacyjnych kontynuowaliśmy tę przygodę ze 120 Gośćmi i specjalnym udziałem Pana Roberta Korzeniowskiego. Wjazd Hondą z windy na salę wraz z Wiesławem Mrozowskkm Prezesem spółki, rozpoczął wówczas 2-gą edycję. W tym roku z powiększonymi siłami, nową koncepcją i drugim Współorganizatorem zaskoczymy Was we wrześniu 2018 r. 3-cią edycją. Obecnie Męski Meeting tworzy z nami Michał Niedźwiadek– organizator jedynych do tej pory Wyścigów na 1/4 mili w Lublinie. Wówczas Michał jako gospodarz i organizator eventu zrobił nie lada niespodziankę kibicom i podczas rundy w Lublinie padł nowy rekord Polski w klasie Maxi na 1/4 mili. Jest niewątpliwie pasjonatem motoryzacji, ekspertem flotowym oraz organizatorem licznych eventow motoryzacyjnych i co- drive w regionie i Polsce. W czerwcu br. był najmłodszym w historii rajdów Polski Delegatem ds. Bezpieczeństwa podczas Rajdu Nadwiślańskiego 2018. Taki Zespół Organizacyjny gwarantuje wyjątkowy event motoryzacyjny, który Was zaskoczy ????.

W czym tkwi fonemem? W połączeniu męskich zajawek. Wyjątkowy klimat, motoryzacja, gadżety, degustacje, czas rozmów, pokazy mody, niespodzianki i nietuzinkowi Goście. W tym roku jeszcze więcej biznesu, mocy i motoryzacji ?  Męski Meeting dedykowany jest do osób ceniących nowe trendy w biznesie, motoryzacji i motosporcie. W tym roku potwierdzili mam udział liczni przedsiębiorcy, dziennikarze, fotografowie motoryzacyjni, przedstawiciele motosportu, aktorzy i artyści.

Wyjątkowa edycja to wyjątkowy obiekt. W największym obiekcie sportowym w tej części Polski pragniemy stworzyć wyjątkowy zamknięty event premium, gdzie wokół murawy boiska Areny Lublin powstanie strefa moto z wyjątkowymi markami motoryzacyjnymi. Nie zabraknie najnowszych aut salonowych od naszych Partnerów: Volvo Scandinavia Auto Lublin, Toyota Auto Park, Puegot Lublin  i Nazaruk Service. Zaskoczymy Was również markami egzotycznymi. Powstanie strefa biznes przed wejściem na boisko, gdzie znajdziemy ciekawe nowinki, gadżety, propozycje i wyszukane trunki. A przed wejściem do obiektu na parkingu VIP powstanie strefa ekspozycyjna. A tam: jeszcze więcej marek egzotycznych, motocykle i… premiera helikoptera Firmy Horizon Air!!!

Czym się będzie wyróżniała 3 edycja?– W tej edycji wychodzimy przede wszystkim z nową koncepcją obejmującą wyjście poza jedną markę motoryzacyjną, pokazanie dwóch kółek m.in. dzięki przepięknemu pokazowi Moto Lejdis Lublin, premierze helikoptera, doświadczenia żywiołu motoryzacji poprzez pokaz naszego Gościa Specjalnego- Tomasza Kuchara. Jest czołowym polskim kierowcą rajdowym i rallycross. Jesteśmy dumni, że specjalnie dla naszych Gości zrealizuje pokaz. Będą też atrakcje dla fanów golfa dzięki współpracy z Wierzchowiska Golf & Country Club, miłośników zegarków dzięki Salonom Jubilerskim W.Śliwiński oraz Vostok Europe Polska. Dowiemy się też o możliwościach inwestowania na rynku finansowym z doświadczeń Kancelarii Finansowej Ciuba & Partnerzy.

Serdecznie Państwa zapraszamy. To dla Was tworzymy ten event :)

Elżbieta Fijołek z Zespołem Giełdy Eventów oraz Michał Niedźwiadek RallySport.pl

Do zobaczenia 21 września: www.meskimeeting.pl

 

Partnerzy strategiczni:

Partnerzy główni:

Patronat medialny: