Od lat interesowała się zdrowiem, dbaniem o wygląd i relacjami międzyludzkimi. Splot wydarzeń przez lata pokierował ją w kierunku salonu kosmetycznego, który na co dzień mijała w pracy. Dziś po własnym brandem kieruje dwoma salonami. O pasji, rozwoju i biznesie rozmawiamy z właścicielką Centrum Nowoczesnej Kosmetyki Slim Line.

W Klubie Odpowiedzialnego Biznesu jest od drugiego miesiąca jego funkcjonowania. Po pierwszym spotkaniu od razu nam zaufała i współpraca trwa do dziś. Zaufanie jest ważne w relacjach i biznesie, a to domena bohaterki naszego wywiadu. 

Beata Kołtun- Właścicielka sieci salonów SLIM LINE Centrum Nowoczesnej Kosmetyki

EF: Wiemy, że Pani pasją jest kosmetologia, w jakich okolicznościach powstał pomysł żeby przekuć pasję w biznes?

BK: Piękno mam we krwi. Podczas pracy w korporacji farmaceutycznej na stanowisku Asystenta Biura moja kariera na tym szczeblu się zakończyła. Ambicje zaowocowały zakończeniem studiów na wydziale KOSMETOLOGII wybór był intuicyjny i spełniający oczekiwania marzeń swoich i innych ludzi ,dbania o Siebie od zewnątrz jak i wewnątrz a powód jest prosty: żyjemy coraz dłużej i chcemy żyć zdrowo i pięknie.

EF: 5-lecie Salonu było znaczącym wydarzeniem towarzysko-biznesowym 2016 r. w Lublinie. Co wspomina Pani najbardziej z tego jubileuszu?

BK: W ciągu pięciu lat rozwijając markę SLIM LINE Centrum Nowoczesnej Kosmetyki wychodziłam na przeciw oczekiwaniom swoich klientów aby Centrum specjalizowało się w zabiegach dedykowanych świadomym klientom i eksperckim zabiegom dbającym o ciało i twarz. Jubileusz był uwieńczeniem włożonej pacy i podziękowaniem dla klientów i przyjaciół Slim LINE .

EF: 5 lat zmienia wiele. Pierwszy salon znajduje się przy ul. Wolskiej 11. Jakie kroki milowe w rozwoju własnej marki wspomina Pani jako najważniejsze?

BK: Przez pięć lat jako Zespół SLIM LINE osiągnęliśmy rezultat zebrania rekomendacji z wykonanych zabiegów. Efekty są fenomenalne, jesteśmy ekspertami w dbaniu o skórę, sylwetkę i samopoczucie klientek . I dlatego spełniłam następne marzenie o otworzeniu drugiego salonu w Lublinie , który też jest dedykowany świadomym klientom.

 

EF: Co zaskakuje Klientki i coraz liczniejszą grupę Klientów w nowym salonie na ul. Wileńskiej?

BK: Cofnij czas-myśl przewodnia naszych Centrum Nowoczesnej Kosmetyki Slim Line co wywołuje dużą chęć do działania w kierunku dbania o Siebie w profesjonalnym gabinecie i przez profesjonalny Personel który wczuwa się w potrzeby Klientek.

(Fot. Pierwsza wizyta w nowym salonie Slim Line :) )

 

 

EF: Stawia Pani na rozwój osobisty. Swój i zespołu. Co, Pani zdaniem, stanowi klucz sukcesu Pani salonów?

BK: Dobra inwestycja to rozwój .Dziedzina kosmetologii rozwija się i wciąż idzie do przodu aby być na stanowisku eksperta kosmetologii trzeba wciąż się kształcić i rozwijać. Szkolenia to podstawa aby być Ekspertami w dziedzinie rozwijającej się kosmetologii i profilaktyki „PIELĘGNUJEMY NATURALNE PIĘKNO”

EF: Jakie zabiegi cieszą się u Pani największym zainteresowaniem?

BK: Slim Line proponuje wykorzystanie najnowszych technologii I gwarantuje cofnięcie wskazówek zegara o kilka chwil.Regeneracja skóry : Cofnij czas -odmładzanie skóry twarzy IPL.Pobudzamy produkcje kolagenu, poprawiamy napięcie I zwieksza elastyczność skóry. Drugi genialny zabieg na ciało to Gelex , najnowszy I jedyny na lubelszczyźnie system wyszczuplania sylwetki. Trzeci zabieg na ciało Endermologia, najskuteczniejszy pogromca cellulitu I zbędnych kilogramów, masaż mechaniczny z podciśnieniem. To tylko mały zarys urządzeń I zabiegów , które zaprezentowałam. Więcej informacji na stronie www.slimline.lublin.pl

EF: Zbliża się lato I upały. Jak w tym czasie dbać o skórę? Które zabiegi poleca Pani na ten okres?

BK:Proponuję lekkie oczyszczanie o nazwie Oxybrazja -natychmiastowy efekt idealnej skóry I oczywiście stosowanie filtrów aby nie przesuszyać skóry wystawionej na ekspozycje słoneczną.

EF: A co gdy jednak przesadzimy ze słońcem? Możemy szukać ratunku w Pani salonach?

BK: Proponujemy zabieg SELVERT THERMAL LIGNE POUR LE VISAGE ustabilizuje kondycje skóry, zregeneruje i odświeży , nawilży przesuszoną skórę po słońcu.

EF: Jak przez lata zmieniła się rola dbania o wizerunek wśród klientów indywidualnych i biznesowych?

BK: Klientki są coraz bardziej świadome piękna i dbania o swoją cerę i ciało. Stres , zmęczenie, brak snu to najczęstsze przyczyny pogorszenia jakości skóry. Warto dodać , że wizyta u specjalisty w gabinecie naszym z najwyższą jakością usług jaki Slim Line posiada zadba o pożądane i szybkie efekty oraz nie będzie to błądzenie we mgle -przekonań skuteczności. My dajemy profesjonalizm i gwarancje usług na najwyższym poziomie.

EF: I coś w naszym kierunku. Co najbardziej lubi Pani w Klubie Odpowiedzialnego Biznesu?

BK: Klub Odpowiedzialnego Biznesu zrzesza ludzi z pasją i świadomych swoich prowadzonych biznesów gdzie możemy wspólnie tworzyć klaster wymiany usług, umiejętności i pasji.

Dziękujemy za rozmowę

Życzymy, by przez kolejna lata pasja Panią uskrzydlała i dała mnóstwo satysfakcji oraz kolejnych fantastycznych sukcesów i zdarzeń.

Rozmawiała: Elżbieta Fijołek

Zapraszamy na stronę WWW salonów Centrum Nowoczesnej Kosmetyki Slim Line: www.slimline.lublin.pl

Adresy:

ul. Wolska 11, 20-411 Lublin

ul. Wileńska 2F, lok. 01, 20-603 Lublin