Męski Meeting to pierwszy cykliczny event dedykowany Panom. Wydarzenie to zostało stworzone dla osób poszukujących inspiracji, intersujących się relacjami w biznesie oraz rozwijających projekty biznesowe. Piękne samochody, wykwintne alkohole, nowinki technologiczne czy szykowne garnitury to elementy, które powinny zachęcić mężczyzn do pojawienia się w salonie samochodowym Żagiel Auto sp. Z o. o. Ale czy w Męskim Meetingu chodzi tylko o błyskotki i pokazy? Odpowiedź na to oraz inne ważne pytania poniżej.

W którym kierunku zmierzasz?

Nie da się ukryć, że osoby z którymi dzielisz cenne minuty a nawet godziny każdego dnia mają na Ciebie wpływ. Dlatego założeniem MM jest to, żeby każdy gość wniósł niepodważalną wartość do tego wydarzenia. Czy jesteś osobą, która wywiera pozytywny wpływ na otaczających Cię ludzi? Czy Twoim celem jest rozwój Twojej firmy oraz zdobywanie wiedzy? Jesteśmy przekonani, że tak! Nie jesteś więc sam i na pewno spotkasz na miejscu ludzi podobnych sobie, z którymi wymienisz wizytówki popijając whisky i jedząc sushi. Poznasz również grono aktywnych firm lubelskich, będących partnerami Meetingu. T. Harv Eker w bestsellerowej książce „Bogaty albo biedny. Po prostu różni Mentalnie” jako jeden z głównych czynników sukcesu wymienił ludzi, którymi się otaczasz.

Czy czas jest Twoim sprzymierzeńcem?

Złoty medalista  Igrzysk Olimpijskich Atlana 1996 Syndey 2000 oraz Ateny 2004. Ikona polskiego sportu, człowiek, który zawsze reprezentował nie tylko wysoki poziom sportowy, ale też klasę poza sportowymi stadionami. Według niego rozwój mentalny idą w parze z fizycznym czego sam jest przykładem. Włada 5 językami i jest specjalistą od marketingu. O kim mowa? Robert Korzeniowski będzie gościem specjalnym podczas Męskiego Meetingu. Jego motto brzmi „Czas jest moim sprzymierzeńcem. Z każdą sekundą, krokiem, oddechem zbliżam się do upragnionego celu.” Czy czas gra z Tobą do jednej bramki? Jeśli tak, oznacza to, że doskonale zrozumiesz mistrza i zdobędziesz nowe pokłady motywacji. A co jeśli nie? Cóż… tym bardziej powinieneś się pojawić, ponieważ nigdy nie jest za późno by coś zmienić i zrobić krok naprzód!

Czas na Ciebie!

Wykorzystaj szansę i zapisz się na wydarzenie na stronie www.meskimeeting.pl. Zapisy trwają do 18 lipca do godziny 18:00. Nie zwlekaj, ponieważ czas jest Twoim sprzymierzeńcem.