Za nami Męski Meeting vol. 2! To wyjątkowe wydarzenie zapoczątkował wjazd Hondą Civic na salon Żagiel Auto wśród uczestników- Elżbiety Fijołek- z Giełdy Eventów i Wiesława Mrozowskiego- z Żagiel Auto, Gospodarza Meetingu. Co się wydarzyło?
Poznaliśmy bliżej trendy motoryzacyjne zaprezentowane przez Prezesa Zarządu Żagiel Auto- Wiesława Mrozowskiego, obejrzeliśmy wyjątkowe pokazy mody: żeńskiej- połączone z TattooShow oraz mody męskiej Kruk’s different.
W wyjściu business i casual Kruk’s different wystąpili:
• Michał Janiszek- Prezes Zarządu INB Marketing
• Wiesław Mrozowski- Prezes Zarządu Żagiel Auto
• Cezary Sawulski- Dyrektor ds. Medycznych CM Sanitas,
• Grzegorz Wojciechowski- współwłaściciel POSTERS Lublin
• Wojciech Zieliński- Dyrektor lubelskiego oddziału Mennicy Wrocławskiej
Panowie swoim przygotowaniem i profesjonalizmem oczarowali wszystkich.
Prawdziwą furorę zrobiły klientki Czarna Magia Studio Urody i Tatuażu, które trzy razy wyszły w pokazie z cyklu TattooShow. Dwa wyjścia odbyły się w pięknych i nietuzinkowych kreacjach Joanny Krupy z Lublina. W jej kreacje były też ubrane same Organizatorki!
Usłyszeliśmy też prelekcje biznesowe o: Grupie Żagiel SA, budowaniu wizerunku eksperta w sieci przez INB Marketing oraz dostaliśmy zaproszenie do wydarzeń biznesowych, które z powodzeniem można organizować w Atelia Centrum Bankietowo-Cateringowe.
Niewątpliwie wszyscy czekaliśmy na wystąpienie wieczoru z naszym gościem specjalnym. Prelekcja biznesowa – Mistrz długiego dystansu- Roberta Korzeniowskiego poruszyła wszystkich. Padło wiele interesujących faktów z życia Pana Roberta, początków jego kariery sportowej, związanej właśnie z Lublinem. Jak poszczególne jego decyzje wpłynęły na jego życie i wspaniałe osiągniecia. Pan Robert swoje wystąpienie połączył z dialogiem z publicznością. Było w nim mnóstwo inspiracji. Pięknie dziękujemy!

Na koniec części oficjalnej, wisienka na torcie w postaci pokazu tanecznego– Burleska- tancerze Formacji Tańca Towarzyskiego Politechniki Lubelskiej ‘GAMZA’, wraz z udziałem samego Piotra Mochola- prowadzącego tę wspaniałą Formację.
Potem czekało nas mnóstwo degustacji i atrakcji przygotowanych w salonie Skoda Żagiel Auto. 110 uczestników Meetingu nawiązało ze sobą relacje i wypróbowało smakołyki Atelia Centrum Bankietowo-Cateringowe oraz Swojskiego Stołu. Czekały też degustacje wyszukanych trunków wybranych przez Whisky Cafe, OSTRO i Browar Grodzki oraz inne atrakcje na stoiskach naszych Partnerów.
Po godz. 23:00 dzięki E-Taxi znaleźliśmy się szybko na After party w Klub30.
Dziękujemy Panu Robertowi Korzeniowskiemu za uświetnienie naszego wydarzenia. Dziękujemy Gospodarzowi spotkania i Partnerowi Strategicznemu- Firmie Żagiel Auto, Partnerowi Głównemu- INB Marketing, wszystkim zaangażowanym Firmom Partnerskim, Partnerom medialnym oraz oczywiście Wam za udział, bez Was nie byłoby Męskiego Meetingu.
Dziękujemy!
Fot. Najlepszy Kadr Krzysztof Fabisiak