Dołącz do AIESEC- największej organizacji studenckiej na świecie ! ? ????

Wyślij zgłoszenie online do 20 stycznia i zacznij rozwijać siebie i nasze środowisko !

AIESEC tworzona młodzi, ambitni ludzie. Obecnie AIESEC współpracuje z największymi markami świata co daje Ci możliwość rozwoju własnych umiejętności oraz pasji! To niepowtarzalna okazja, aby znaleźć się wśród pozytywnych, pełnych energii i ciekawych świata ludzi, którzy budują swoją ścieżkę kariery zaczynając właśnie tu.

Członkowie AIESEC w ponad 120 krajach świata zajmują się realizacją międzynarodowych projektów dla lokalnych społeczności. W ten sposób zdobywają praktyczne doświadczenie i rozwijają umiejętności miękkie. Dzięki temu, że próbują swoich sił w różnych obszarach, łatwiej zdecydować im, w jakim kierunku chcą podążać w przyszłości. Dołącz do AIESEC – poszerzaj swoją wiedzę o świecie; przekonaj się, jak to jest pracować w grupie; poznaj swoje mocne i słabe strony i to, jak na nich kapitalizować; sprawdź się w nowym środowisku i naucz znajdować rozwiązania w każdej sytuacji. Jak wziąć udział w rekrutacji? Wejdź na stronę www.aiesec.pl/rekrutacja, znajdź Oddział Lokalny w Lublinie i wyślij formularz zgłoszeniowy. Następnie oczekuj na telefon z zaproszeniem na spotkanie.

W 2017 roku do AIESEC dołączyło ponad 1000 studentów z niemal 60 uczelni w całej Polsce. Zostań AIESECerem i działaj na rzecz lokalnego środowiska, rozwijaj się i poznawaj młodych z całego świata! Wypełnij formularz do 20 stycznia.

Masz pytania?

Napisz, zadzwoń:

e-mail: aiesec.lublin@aiesec.net

tel.: 517 399 650