Dlaczego spotkania i rozmowy są tak ważne?

Networking obecnie jest skarbnicą wiedzy o klientach, fundamentem możliwości docierania do nich i rozwoju biznesu. Networking buduje i wzmacnia naszą markę. Jego sposób zmienia się razem z nami i rozwojem naszego biznesu.

Obserwując, już jako aktywny uczestnik,  organizacje biznesowe w ostatnich dziesięciu latach, zauważyłam istotny związek pomiędzy postrzeganiem wizerunku przedsiębiorcy i marki jego firmy poprzez pryzmat jego zaangażowania w środowiskach biznesowych. Na to postrzeganie ma wpływ wiele czynników, jak: jego obecność, punktualność, aktywność, udzielanie rzetelnych rekomendacji innym, sponsoring eventów czy też uczestnictwo w eventach społeczno-gospodarczych i oczywiście branżowych– Elżbieta Fijołek-  Giełda Eventów, założycielka Klubu Odpowiedzialnego Biznesu.

Na cyklicznych spotkaniach zapraszamy ekspertów z danych dziedzin (Członków i Partnerów Klubu), którzy edukują naszych Członków i pokazują ciekawe narzędzia oraz przykłady działań, które mogą sprzyjać rozwojowi i innowacyjności ich firm.

Kolejną istotną kwestię stanowi fakt iż, media społecznościowe ułatwiają przekaz informacji na temat aktywności danego przedsiębiorcy. Niezwykle modne, ale też ciekawe pod względem wymiany informacji, stało się meldowanie poprzez smartfony na różnych wydarzeniach, miejscach i spotkaniach.

Mamy tego świadomość, dlatego budujemy formułę Klubu w oparciu o cykliczne comiesięczne spotkania oraz aktywną komunikację i relacje w social media.

Dzielenie się wiedzą

W badaniach, które zrealizowaliśmy wśród użytkowników serwisu w czerwcu 2014 r. jasno pokazały, że dwa kluczowe aspekty decydują o udziale uczestnika w evencie. Ponad 60 proc. wskazań ankietowanych padło na: kontakty i wartość merytoryczną.

Biorąc to pod uwagę, każdej edycji naszego Klubu nadajemy przewodni temat merytoryczny, który pomoże przedsiębiorcom w rozwoju bądź ułatwieniu ich biznesu.

Relacja z 70 edycji dotyczącej roli ambasadora marki, przygotowana przez Lubelska.tv—> https://www.lubelska.tv/kat-4,a,5792,70-edycja-klubu-odpowiedzialnego-biznesu-juz-za-na.html

Zapraszamy w sierpniu na 80 edycję Klubu i poznanie naszej społeczności biznesowej: www.klubodpowiedzialnegobiznesu.pl