Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

  • This wydarzenie has passed.

B6 / Progizer | Lublin

7 sierpnia: 20:00 - 22:00

Event Navigation

Średnia ocena

10,00
1 Punkt2 Punkty3 Punkty4 Punkty5 Punktów6 Punktów7 Punktów8 Punktów9 Punktów10 Punktów
Loading...Loading...

B6
Zespół powstał w 2017 roku w Lublinie. Jest to synteza czterech osobowości, z której powstał związek kompleksowy o muzycznych właściwościach. Przez dźwięki wyrażają swoje poglądy na świat i przekazują słuchaczom solidną dawkę emocji. Gatunkowo B6 to crossover pop-rock.
Zadebiutowali na Ogólnopolskim Przeglądzie ‚Krótkie Spięcie’ w Siedlcach, gdzie zajęli 1. miejsce. Przez dwa lata zdążyli zagrać kilkadziesiąt koncertów w Polsce i wydać debiutanckie EP „Obecność”, które spotkało się z dobrym przyjęciem krytyki i słuchaczy. Ich singiel „Okulary” dotarł do 1. miejsca w notowaniu „Lublista” Polskiego Radia Lublin. Na swoim koncie mają wiele nagród na ogólnopolskich przeglądach zespołów rockowych. Przez dwa lata zdążyli zagrać kilkadziesiąt koncertów w Polsce. Występowali na jednej scenie z takimi zespołami jak Myslovitz, LemON czy TGD. Ostatnio zagrali także w Studio Radiowej Trójki im. Agnieszki Osieckiej w Warszawie oraz antenowy koncert w studio im. Budki Suflera Radia Lublin.
Przewodniczący jury – Mietek Jurecki, mówił o nich: Powinni grać na największych festiwalach i pokazywać skromność prawdziwych artystów oraz prawdziwe umiejętności; magia; gdzie oni się uchowali?.

Progizer
Zespół powstał we wrześniu 2015 roku w Lublinie. Od początku główną ideą zespołu było tworzenie muzyki, która mimo tradycyjnych rockowych korzeni, będzie esencją tego co w muzyce jest najważniejsze. W pewnym momencie zespół postawił na muzykę rockową z domieszką heavy metalu, opierającą się na mocnych riffach gitar i energetycznym twardym wokalu Feli. Było to wszystko skutkiem szeroko rozumianego kompromisu, spowodowanego skrajnie różnymi preferencjami muzycznymi. Koncerty Progizer idealnie odzwierciedlają emocje towarzyszące zespołowi, na które nikt nie może pozostać obojętny.

Wstęp wolny.

➡️ Prosimy o zapoznanie się z regulaminem obowiązującym podczas uczestnictwa w wydarzeniach kulturalnych i rozrywkowych organizowanych w Muszli Koncertowej ogrodu Saskiego w trakcie trwania epidemii SARS-CoV-2 w Polsce
https://bit.ly/regulamin_uczestnictwa_MuszlaKoncertowa

➡️ Pełny regulamin funkcjonowania Centrum Kultury w Lublinie w związku z organizacją imprez i wydarzeń kulturalnych w trakcie epidemii wirusa SARS-CoV-2 w Polsce: https://bit.ly/regulamin_funkcjonowania_CentrumKultury

 

Link do wydarzenia na facebooku:
https://www.facebook.com/events/526181491439422/

Szczegóły

Data:
7 sierpnia
Czas:
20:00 - 22:00
Kategoria Wydarzenie:

Organizator

Centrum Kultury w Lublinie
Telefon:
81 466 61 10
Email:
Strona internetowa:
http://ck.lublin.pl

Miejsce

Muszla Koncertowa
Ogród Saski , Lublin,
+ Google Map

Zostaw komentarz