Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

Bezpłatne warsztaty na pumptracku SKENDE

24 czerwca: 16:00 - 31 sierpnia: 20:00

Event Navigation

Brak ocen. Wystaw pierwszą ocenę!

1 Punkt2 Punkty3 Punkty4 Punkty5 Punktów6 Punktów7 Punktów8 Punktów9 Punktów10 Punktów
Loading...Loading...

Bilety

Aktualnie brak biletów w sprzedaży

Wiemy, jak najmłodsi lubią nasz pumptrack, dlatego wracamy z serią bezpłatnych warsztatów. Tym razem zajęcia poprowadzą specjaliści z Lubelskiego Klubu Kolarstwa Górskiego. Na treningach będzie można poćwiczyć z Karolem Adamczykiem, który pokaże Wam jak udoskonalić technikę, aby jeździć bezpiecznie. Nie zabraknie oczywiście też nauki trików i innych akrobacji na rowerze.

Rozgrzewka już 24 czerwca
Pierwszy trening już w najbliższy piątek od godz.16.00 do 18:00. Ale to dopiero początek, bo…

… jeździmy przez całe wakacje!

Pierwsze wakacyjne zajęcia odbędą się 4 lipca (od 18.30 do 20.00). Na kolejne treningi zapraszamy w każdy poniedziałek i środę, w godzinach od 18.30 do 20.00, i tak do końca wakacji.  

Na zajęcia nie trzeba się zapisywać, wystarczy przyjść ze swoim rowerem (warunkiem jest dobry stan techniczny, uczestnik powinien mieć tez kask). Dla osób, które chciałyby spróbować jazdy na pumptracku, ale nie mają swojego sprzętu, mamy dobrą wiadomość. Lubelski Klub Kolarstwa Górskiego będzie mógł pożyczyć kilka rowerów na czas prowadzenia zajęć – tak, aby każdy mógł spróbować tego sportu.  

 

Zajęcia odbywają są w ramach akcji Lato w mieście realizowanej przez Urząd Miasta w Lublinie w ramach projektu Europejska Stolica Młodzieży 2023. Partnerem wydarzenia jest Lubelski Klub Kolarstwa Górskiego.

 

Szczegóły

Start:
24 czerwiec: 16:00
Koniec:
31 sierpień: 20:00
Wydarzenie Categories:
, ,
Strona internetowa:
https://www.skendeshopping.pl/pl-pl/events/202206_pumptrack

Miejsce

pumptack SKENDE
Al. Spółdzielczości Pracy 88 Polska

Zostaw komentarz