Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

  • This wydarzenie has passed.

Chodź na spacer, posprzątamy! Eco challenge z upominkami!

15 września 2021: 08:00 - 30 września 2021: 00:00

Event Navigation

Brak ocen. Wystaw pierwszą ocenę!

1 Punkt2 Punkty3 Punkty4 Punkty5 Punktów6 Punktów7 Punktów8 Punktów9 Punktów10 Punktów
Loading...Loading...

 

Czy aktywność fizyczną da się połączyć z ekologią? Jasne, że tak! Wystarczy wybrać się na przechadzkę, trening biegowy lub spacer z psem, a przy okazji…pozbierać śmieci z najbliższej okolicy. A że wrzesień to miesiąc, w którym odbywa się międzynarodowe sprzątanie świata, to nie ma lepszego terminu, aby to zrobić!

Właśnie dlatego SKENDE i IKEA rusza z wyzwaniem “Chodź na spacer, posprzątamy!” Razem, bo w grupie zawsze jest raźniej; w wybranym terminie i miejscu, żeby każdy mógł wziąć w tym udział. Chcemy wzajemnie się inspirować i motywować, dlatego zachęcamy Was do publikowania zdjęć, a my każde z nich nagrodzimy upominkiem. Działamy razem!

Jak się zaangażować?

Od 15 do 30 września w wydarzeniu na naszym FB wrzuć zdjęcie na którym pokażesz, jak sprzątasz swoją okolicę. Pamiętaj, nawet najmniejszy gest się liczy! Jeśli chcesz daj nam znać, jakie miejsce dzięki Tobie stało się czyste, wpisując np. okolice Zalewu Zemborzyckiego, Wąwóz na Czubach, droga do pracy na Czechowie, plac zabaw na Kalinie. Na koniec akcji będziemy mogli zobaczyć, jak dużo dobrego razem zrobiliśmy.

Nagrody

Dostaniesz od nas gadżety, które pomogą Ci dalej kontynuować dobre ekologiczne nawyki – torbę na zakupy wielorazowego użytku oraz taśmę oporową do ćwiczeń, która pozwoli na utrzymanie formy, nawet mimo braku dobrej pogody na dworze.

Pracownicy SKENDE i IKEA razem z grupą Posprzątajmy Lublin 19 września od godz.10:00 będzie sprzątać lasek za rondem przy ul. Kupieckiej, za CH SKENDE. ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU!

 

Szczegóły

Start:
15 września 2021: 08:00
Koniec:
30 września 2021: 00:00
Kategoria Wydarzenie:
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/827848557921384/

Zostaw komentarz