Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

 • This wydarzenie has passed.

Coaching biznesowy jako droga rozwoju pracownika i organizacji. Warsztaty w ramach I Ogólnopolskiej Konferencji Izby Coachingu / Lublin

19 września 2019: 09:30 - 14:30

| 74PLN - 100PLN

Event Navigation

Średnia ocena

10,00
1 Punkt2 Punkty3 Punkty4 Punkty5 Punktów6 Punktów7 Punktów8 Punktów9 Punktów10 Punktów
Loading...Loading...
Zapraszamy na spotkanie warsztatowe w ramach I Ogólnopolskiej Konferencji Izby Coachingu “Po pierwsze Człowiek. Mosty zamiast murów”.
Izba Coachingu obchodzi w tym roku 10-lecie istnienia i chcemy zaprosić do uczestnictwa w wydarzeniach zorganizowanych z tej okazji.
W obecnych czasach coaching staje się coraz bardziej popularny. Korzystają z niego zarówno osoby indywidualne, ale szczególne miejsce zajmuje on w obszarze biznesu, gdzie jest narzędziem pomagającym w doskonaleniu kompetencji, podnoszeniu efektywności pracowników a przez to przyspieszającym rozwój firmy.

W ramach dwóch warsztatów chcemy pokazać możliwości coachingu oraz warunki, jakie należy stworzyć, aby mógł on przynieść oczekiwane rezultaty.


Warsztat I: Jak zadbać o jakość coachingu dla pracownika?

Celem tej części jest:
Rozważenie kluczowych elementów decydujących o jakości efektów coachingu, o które warto zadbać zanim pracownik rozpocznie współpracę z coachem.

Przebieg:
Podczas spotkania przyjrzymy się jakości coachingu “przed coachingiem” z szerokiej perspektywy – i wybór coacha będzie tylko jedną z wielu perspektyw. Uczestnicy w aktywny sposób będą mogli przygotować sobie uporządkowane podejście do korzystania z coachingu, jako metody rozwoju o wysokiej skuteczności. Warto będzie korzystać z mądrości grupowej refleksji, pojawiających się inspiracji oraz okazji do stawiania pytań i poszukiwania odpowiedzi.

Zapraszam na spotkanie, na wspólną rozmowę prowadzoną z ciekawością i życzliwością.

Prowadząca:

Grażyna Kucharska – Akredytowany Coach i Superwizor, Członek Komisji Akredytacyjnej Izby Coachingu.
Biznes coach certyfikowany przez ICC i superwizor coachingu akredytowany w Izbie Coachingu. Członek założyciel Izby Coachingu oraz członek Komisji Akredytacyjnej IC. Ekonomista, specjalista HR, doradca biznesowy i trener rozwoju osobistego. Doświadczony menedżer i nauczyciel, twórca autorskich programów nauczania. Od 2007 roku zarządza firmą NANO Coaching. Executive coach i doradca biznesowy o systemowym podejściu, który wspiera klientów w dostrzeganiu szerszej perspektywy i nowych możliwości wyboru. Od 2010 roku jest Partnerem w Akademii Coacha Biznesu propagującej coachingowy styl zarządzania. Realizuje kompleksowe projekty rozwojowe zawierające diagnozę, rekomendacje i realizację działań (coachingu, szkoleń, warsztatów), szczególnie w obszarach rozwoju kompetencji przywódczych, menedżerskich, zespołowych i komunikacji. Od 2016 roku uczy studentów UMCS, na studiach podyplomowych Coaching i Mentoring, profesjonalnego prowadzenia procesu coachingu. Angażuje się w promowanie coachingu o wysokich standardach zawodowych i etycznych poprzez prowadzenie superwizji oraz prezentacji i warsztatów dla coachów.


Warsztat II:Jak podnieść efektywność pracy zespołu? Coaching biznesowy – kiedy chcesz zobaczyć zmiany.

Efektywny zespół to taki, w którym ludzie są zaangażowani, rozumieją cele indywidualne oraz całego zespołu i wspólnie dążą do tego, aby te cele realizować. W takim zespole ludzie otwarcie się ze sobą komunikują, bo mają do siebie zaufanie i okazują sobie szacunek. A kiedy pojawiają się sytuacje konfliktowe, traktują je jako naturalne zjawisko wynikające z różnych punktów widzenia oraz stylów komunikacyjnych ludzi i starają się te konflikty na bieżąco rozwiązywać.

Efektywny zespół to pragnienie wielu menadżerów i organizacji. Jak osiągnąć taki stan? Dużą rolę pełni tutaj bezpośredni menadżer kierujący zespołem oraz kadra menadżerska zarządzająca firmą, która odpowiada za politykę i kulturę organizacyjną wewnątrz firmy. Zachowania i postawy poszczególnych członków zespołu kształtują się często w wyniku działań i zachowań prezentowanych przez kadrę menadżerską.

To spotkanie jest dla Ciebie jeśli:

 • chcesz dowiedzieć się w jaki sposób coaching biznesowy może pomóc, w jakich sytuacjach się sprawdza oraz jak jest prowadzony,
 • chcesz doświadczyć działania coachingu

W trakcie warsztatów:

 • dokonasz autorefleksji – ja i mój zespół
 • dowiesz się jakie czynniki wpływają na efektywność pracy zespołu
 • zastanowisz się nad tym, jaką dysfunkcję Twojego zespołu należy rozwiązać w pierwszej kolejności
 • dowiesz się, co jest najczęstszą przyczyną niskiego zaangażowania pracowników
 • odkryjesz czym jest coaching, a czym coaching nie jest i kiedy warto z niego korzystać
 • dowiesz się jak prowadzony jest coaching biznesowy i jak może on pomóc menadżerom i zespołom w organizacjach
 • otrzymasz informacje o tym, jaka jest rola coacha w procesie coachingu biznesowego i jak wygląda współpraca.
A po warsztacie otrzymasz możliwość umówienia się na bezpłatną konsultację, podczas której dowiesz się jak coaching biznesowy może pomóc Tobie, Twoim współpracownikom i pracownikom Twojej organizacji.

Prowadząca:

Małgorzata Połok – dyplomowany coach i trener biznesu. Posiada 22 lat doświadczenia zawodowego, z czego 12 lat na stanowiskach menadżerskich. Jest właścicielką firmy INSPIRACJA I ROZWÓJ. Realizuje projekty szkoleniowo-rozwojowe, których celem jest usprawnienie i rozwój funkcjonowania firmy.Ma za sobą liczne wystąpienia publiczne oraz organizowanie konferencji i seminariów dla przedsiębiorstw a także Klientów indywidualnych. Towarzyszy ludziom w zmianach, szczególnie zawodowych. Pomaga dostrzec to czego ludzie często nie widzą – własny potencjał i swoje mocne strony. Mobilizuje do podsumowań oraz inspiruje do podejmowania działań.

Zaproszenie kierujemy do ludzi biznesu, którym zależy na dostarczaniu pracownikom wsparcia rozwojowego wysokiej jakości: 

 • menadżerów kierujących zespołami
 • właścicieli oraz kadry zarządzającej firm
 • członków zespołów

A także dla coachów, którzy chcą być partnerami dla biznesu w dbaniu o kontraktowanie usługi coachingowej nastawionej na wysoką jakość. 

Partnerzy wydarzenia:


Logistyka:
 • obowiązują zapisy wyłącznie przez portal evenea
 • dla członków Izby Coachingu i Klubu Izby Coachingu uczestnictwo jest bezpłatne (wymagana weryfikacja członkostwa)
 • liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń
 • miejsce: Dom na Podwalu, ul. Podwale 15, Lublin
 • rejestracja rozpocznie się o godzinie 9:15
* W przypadku rezygnacji z udziału wcześniej niż na tydzień przed dniem warsztatu zwracamy wpłatę z potrąceniem 10% (nie mniej niż 10 zł) opłaty manipulacyjnej. Przy rezygnacji mniej niż 7 dni przed warsztatem wpłata nie jest zwracana.

O projekcie “PO PIERWSZE CZŁOWIEK! Mosty zamiast murów”

Konferencja jak i wydarzenia towarzyszące są częścią projektu pt. “PO PIERWSZE CZŁOWIEK! Mosty zamiast murów”.

Cele projektu:

 • wzmocnienie dialogu i współdziałania pomiędzy osobami oraz organizacjami skupionymi wokół rozwoju i wsparcia
 • stworzenie platformy wymiany poglądów, wiedzy i doświadczeń w obszarze profesjonalnego wsparcia osób, zespołów i przedsiębiorstw
 • popularyzacja profesjonalnego coachingu, jako wartościowej formy wsparcia rozwoju osób, procesów zmiany w organizacjach i podnoszenia efektywności działań zespołowych

Całość wydarzeń będzie skoncentrowana WOKÓŁ TRZECH GŁÓWNYCH WARTOŚCI Izby Coachingu:
ETYKA STANDARDY JAKOŚĆ

Szczegółowe informacje o konferencji i projekcie można znaleźć na stronie: http://konferencja.izbacoachingu.com/

 

Szczegóły

Data:
19 września 2019
Czas:
09:30 - 14:30
Koszt:
74PLN - 100PLN
Wydarzenie Categories:
, ,

Organizator

Izba Coachingu Oddział Lubelski
Telefon:
501 152 706
Email:

Miejsce

Dom na Podwalu
Podwale 15 ,, Lublin,
+ Google Map

Zostaw komentarz