Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

  • This wydarzenie has passed.

Cykl “Konferencja Business Development Seminars” startuje w Lublinie!

20 kwietnia: 09:15 - 17:15

| 97 PLN - 197 PLN

Event Navigation

Średnia ocena

10,00
1 Punkt2 Punkty3 Punkty4 Punkty5 Punktów6 Punktów7 Punktów8 Punktów9 Punktów10 Punktów
Loading...Loading...

Drodzy Przedsiębiorcy, już 20 kwietnia w Lublinie w hotelu Arche odbędzie się Konferencja Business Development Seminars – cykl konferencji biznesowych, który po raz pierwszy zawita do Lublina. Giełda Eventów jest partnerem medialnym tego wydarzenia!

Jeśli szukasz inspiracji, chcesz się dowiedzieć dlaczego jedne firmy mimo kryzysu odnoszą międzynarodowe sukcesy a inne upadają, pragniesz podnieść swoją codzienną energię i efektywność, bo czujesz zmęczenie i wypalenie oraz poszukujesz kolejnych możliwości rozwoju biznesu, to konferencja Business Development Seminars jest idealnym miejscem dla Ciebie.
To niezwykła okazja, aby spotkać się z najlepszymi praktykami biznesu, którzy podzielą się swoimi doświadczeniami i wskazówkami na temat budowania dochodowych, międzynarodowych biznesów.

Konferencja składa się z trzech modułów. Pierwszy poświęcony jest naszej codziennej efektywności i energii, której często nam brakuje. Drugi moduł pokaże, czym jest branża e-commerce i jakie możliwości oferuje biznes sieciowy w dziedzinie profilaktyki zdrowia. Trzeci moduł skupi się na kluczowych elementach, które prowadzą do sukcesu w biznesie.

Podczas udziału w konferencji:
– Poznasz praktyczne wskazówki na to jak być bardziej efektywnym na co dzień, dbając jednocześnie o swoje zdrowie.

– Zobaczysz, jakie możliwości finansowe i biznesowe oferuje dzisiaj branża wellness
– Poznasz trendy biznesowe, dzięki którym możesz zacząć budować własny biznes online
– Złapiesz inspirację od ludzi, którzy są praktykami biznesu i rozwijają własne międzynarodowe organizacje biznesowe
– Będziesz mieć okazję porozmawiać z innymi osobami nastawionymi na rozwój biznesowy, podzielić się swoimi doświadczeniami i znaleźć kreatywne pomysły na swój rozwój osobisty i biznesowy.

– Usłyszysz inspirujące historie sukcesu ludzi, którzy mieli odwagę zrobić dla siebie i swojego życia coś więcej.

Nie zabraknie również chwil relaksu – w trakcie całodniowej konferencji zapewnione będą przerwy kawowe oraz pyszny lunch od Kuluary Smaków. To doskonała okazja, by napełnić swoje baterie i zaczerpnąć świeżych pomysłów na rozwój osobisty i biznesowy.
Jeśli czujesz gotowość na podjęcie wyzwania i chcesz rozwijać swoje biznesowe umiejętności, serdecznie zapraszam Cię do udziału w Konferencji Business Development Seminars.

Do 16 kwietnia mamy dla Ciebie specjalną promocyjną cenę biletu – tylko 97 zł! Zarezerwuj swoje miejsce już teraz na stronie https://bdslublin.pl/ge

Szczegóły

Data:
20 kwietnia
Czas:
09:15 - 17:15
Koszt:
97 PLN - 197 PLN
Wydarzenie Categories:
, , , , , ,
Strona internetowa:
https://bdslublin.pl/ge/

Organizator

Universum Sp. z o.o.

Miejsce

Hotel Arche Lublin
ul. Zamojska 30, Lublin, lubelskie 20-105 Polska
+ Google Map

Zostaw komentarz