Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

  • This wydarzenie has passed.

Koncert charytatywny dla Alicji Mazurek

16 maja 2019: 19:00 - 22:00

Event Navigation

Średnia ocena

10,00
1 Punkt2 Punkty3 Punkty4 Punkty5 Punktów6 Punktów7 Punktów8 Punktów9 Punktów10 Punktów
Loading...Loading...

16 maja, na wirydarzu Centrum Kultury, odbędzie się koncert trzech kapel pochodzących z Lublina, a celem koncertu będzie zbiórka pieniędzy na leczenie i rehabilitację Alicji Mazurek, która w ubiegłym roku uległa poważnemu wypadkowi. Obecnie przebywa w rodzinnym domu. Więcej informacji o całej akcji pod adresem: http://wstawajalicja.pl/
Przed wejściem do sali koncertowej będą stać wolontariusze z puszkami, do których będzie można wrzucić dowolną kwotę na leczenie i rehabilitację Alicji.

Zespoły, które wystąpią tego wieczoru, to:
EDDIE/HAI: do niedawna jedno, a dziś już czteroosobowa działalność niegospodarna, na własnych piosenkach. Lubelski kosmolot. Grają cyrk i konfetti deszcz, dzieje im się w głowach, mają mało czasu i duże pokoje. Nie rozumiesz tekstów? Nie szkodzi, to zmyślone piosenki. Otwórz drzwi, bo przeciągasz właśnie linę, nie patrz na ręce, niech się okaże.
https://www.youtube.com/watch?v=J8qfrCZN9D4

BOTANIKA: kapela grająca rocka alternatywnego/indie rocka/grunge. 27 kwietnia opublikowali na Spotify swój debiutancki album: „TRANSMISJA Z LĄDOWANIA NA ZIEMI jest albumem zawierającym kilka interpretacji. 13 kompozycji, symbolicznie pechowa liczba, która dla nas, mimo wszystko, jest szczęśliwa. Choć powstawała w podziemiach, to odnosi się do tego, co dzieje się w świecie znajdującym się nieco wyżej. Tytuł rodzi skojarzenia z kosmicznymi podróżami, ale jest inaczej: każdy z nas czasem czuje się, jakby był z innej planety, tak odmienny, jakby otaczająca rzeczywistość była czymś z zupełnie niewyobrażalnego uniwersum. Dlatego postanowiliśmy wylądować na naszej planecie po swojemu. Bez skafandrów i bez zbędnych kombinacji”.
https://www.youtube.com/watch?v=xfY0t0MbikY

STREAM OF SILENCE: zespół istnieje od trzech lat, a zaczynał od kameralnych występów miejskich w Lublinie. Obecny skład to: Anna Basak – wokal, Maciej Kowalczyk – gitara elektryczna, Michał Telejko – instrumenty klawiszowe, Wojciech Kowalczyk – gitara basowa, Karol Nowicki – perkusja. Od pół roku grają własne utwory, a ich twórczość to połączenie rocka alternatywnego i elektronicznych brzmień. Są zwycięzcami XXIX Przeglądu Muzyki Różnej “STAŚ” w Lublinie. Zajęli drugie miejsce w lubelskim Przeglądzie Kapel Studenckich, tym samym wygrywając występ przed m.in. Anią Dąbrowską, O.S.T.R, czy Paluchem.
https://www.youtube.com/watch?v=QOwsskV18JE

Szczegóły

Data:
16 maja 2019
Czas:
19:00 - 22:00
Wydarzenie Categories:
, ,

Organizator

Centrum Kultury w Lublinie
Email:

Miejsce

Centrum Kultury w Lublinie
ul. Peowiaków 12, Lublin, 20-007 Lublin
+ Google Map

Zostaw komentarz