Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

  • This wydarzenie has passed.

KURWS- koncert przeniesiony!!!

28 marca: 20:00 - 21:00

Event Navigation

Brak ocen. Wystaw pierwszą ocenę!

1 Punkt2 Punkty3 Punkty4 Punkty5 Punktów6 Punktów7 Punktów8 Punktów9 Punktów10 Punktów
Loading...Loading...

Bilety

Aktualnie brak biletów w sprzedaży

KURWS

koncert przeniesiony!!!

 

28 marzec 2020 20:00

Galeria DOBRO, ul. Stare Miasto 24/25

Za pomocą repetycji, rekombinacji, wariacji i kontrastów (the) Kurws igrają z pamięcią i oczekiwaniami. Post punk, krautrock, rock in opposition, funk, no wave. Sposoby grania, motywy i riffy w zupełnie nowych kontekstach, poddane dekonstrukcji i destylacji.

Dawid Bargenda – perkusja
Hubert Kostkiewicz – gitara
Jakub Majchrzak – gitara basowa

Zespół KURWS działa jak  otwarty warsztat pracy gdzie improwizacje przenikają się z kompozycjami. Za pomocą repetycji, rekombinacji, wariacji i kontrastów, igra z pamięcią i oczekiwaniami.  Post punk, krautrock, rock in opposition, funk, no wave – sposoby grania, motywy, riffy, które słyszeliśmy nie jeden raz, zaprezentowane są w zupełnie innych kontekstach – tutaj są wypreparowane z oryginalnego otoczenia i użyte na nowy sposób. Poddane dekonstrukcji i swoistej destylacji.

Grają nieprzerwanie od ponad dziesięciu lat. Mają na koncie trzysta koncertów w całej Europie i nie tylko. W ramach zeszłorocznej trasy koncertowej przejechali vanem 11 tysięcy kilometrów przez całą Rosję, od Sankt Petersburga, przez Syberię aż do lśniącego w słońcu wybrzeża Władywostoku. Są najprawdopodobniej pierwszym polskim zespołem, który podjął się takiego wyzwania.

Szczegóły

Data:
28 marca
Czas:
20:00 - 21:00
Wydarzenie Categories:
,

Miejsce

Galeria Dobro
Ul. Stare Miasto 24/25, Olsztyn, Polska

Organizator

MOK Olsztyn

Zostaw komentarz