Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

  • This wydarzenie has passed.

LIVE Biznes Chillout vol.13 – inspirujemy biznesowo!

7 kwietnia: 18:00 - 19:30

| Darmowy

Event Navigation

Średnia ocena

10,00
1 Punkt2 Punkty3 Punkty4 Punkty5 Punktów6 Punktów7 Punktów8 Punktów9 Punktów10 Punktów
Loading...Loading...

Wydarzenie zostanie przeprowadzone w formie live streamu! #stayhome #zostańwdomu

Serdecznie zapraszamy wszystkich przedsiębiorców na spotkanie networkingowe, prowadzone w formie live streamu. Celem chilloutów jest integracja lokalnej społeczności osób prowadzących swoje biznesy oraz zainspirowanie jej do wspólnego działania.
Podczas Biznes Chilloutów chcemy zapoznać Was z przedsiębiorcami z Dąbrowy Górniczej. Nasze spotkania mają formę swobodnego wywiadu, dyskusji. W jej trakcie poznamy historię dąbrowskiego przedsiębiorcy, jego sukcesy i… porażki. Bez tematów tabu, ale dzięki temu bardzo rozwojowo.
Tym razem naszym gościem będzie Sara Grzegorz z mężem Bartkiem – właściciele DOMOLO.

BIO:
Sara Grzegorz
•Skończyła studia na Wydziale Turystyki i Rekreacji, specjalność Hotelarstwo, AWF Kraków,
•Po studiach pracowała w DOTPAY S.A. jako handlowiec sprzedający płatności internetowe.

Bartosz Grzegorz
•Ukończył Studia na Uniwersytecie Ekonomicznym; kierunek Stosunki Międzynarodowe na wydziale Zarządzania oraz •Politechnikę Krakowską, Wydział Budownictwa

Już na studiach marzyliśmy o restauracji. W trakcie studiów byliśmy z Bartkiem na Work & Travel Program w San Diego (Kalifornia) gdzie oboje pracowaliśmy w znanej tam Kawiarni Ghirardelli Soda Fountain & Chocilate Shop; później na moim 4 roku studiów byłam na Erasmusie w Birmingham, gdzie pracowałam jako kelnerka we francuskiej restauracji.

Po kilku latach spędzonych w Krakowie postanowiliśmy wrócić do Dąbrowy. Bartek pracował tu już w firmie budowlanej PRB Piaskowski i Spółka Sp. o.o., której obecnie jest v-ce prezesem zarządu. Zarządza i kieruje wieloma budowami na terenie naszego miasta i nie tylko.

Dalej już wszystko kręciło się wokół Domolo. Projekt, budowa i organizacja pracy zajęły nam 5 lat. Wspólnie prowadzimy Domolo i obecnie walczymy o jego przetrwanie.

Prywatnie uwielbiamy nasze dzieci i lubimy z nimi spędzać aktywnie czas. Kochamy podróże. Jeszcze na studiach zakochaliśmy się w Azji Południowo Wschodniej i tam nas ciągnie. Zimą jesteśmy fanami nart i snowboardu.

Spotkanie odbędzie się w formie transmisji live z możliwością zadawania pytań na żywo!

Szczegóły

Data:
7 kwietnia
Czas:
18:00 - 19:30
Koszt:
Darmowy
Wydarzenie Categories:
,

Organizator

Dąbrowski Inkubator Przedsiębiorczości
Telefon:
533 322 578
Email:
Strona internetowa:
http://www.inkubator-dabrowa.pl

Miejsce

Online

Zostaw komentarz