Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

Lubelskie Dni Informatyki 2020

30 maja: 08:00

| Darmowy

Event Navigation

Średnia ocena

10,00
1 Punkt2 Punkty3 Punkty4 Punkty5 Punktów6 Punktów7 Punktów8 Punktów9 Punktów10 Punktów
Loading...Loading...

Po raz kolejny #naszpatronat!

Lubelskie Dni Informatyki, w skrócie „LDI”, określane są mianem największego wydarzenia IT na Lubelszczyźnie. Konferencja organizowana jest przez Koło Naukowe Informatyków oraz Grupę KUL.NET, które działają przy wydziale Nauk Ścisłych i Nauk o Zdrowiu Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego im. Jana Pawła II.

Na podstawie statystyk można śmiało stwierdzić, że LDI rokrocznie przyciąga coraz większą ilość pasjonatów informatyki i technologii. W zeszłym roku liczba zarejestrowanych osób przekroczyła 1200! Uwagę przykuwały prelekcje oraz inspirujące warsztaty, które były prowadzone przez specjalistów z branży IT. Prezentacje o różnych technologiach wnoszą wiedzę, którą uczestnicy mogą wykorzystać zarówno w swojej pracy jak i w życiu codziennym.

Lubelskie Dni Informatyki skupiają pracowników IT, pasjonatów nowoczesnych rozwiązań, amatorów informatyki oraz studentów zainteresowanych tematyką konferencji. Tak różnorodna grupa uczestników umożliwia niesamowitą integrację, a także wymianę doświadczeń szeroko rozumianej dziedziny informatycznej.

Podczas tegorocznej edycji będą mogli Państwo wziąć udział zarówno w prelekcjach jak i warsztatach tematycznych, które są nowością naszej konferencji. Nie zabraknie informacji z zakresu QA, Bezpieczeństwa IT, Big Data, Data Science, Front-end’u i Back-end’u, które poprowadzą specjaliści w swoich dziedzinach. Każda ze ścieżek warsztatowych jest dopasowana do potrzeb rynku, co potwierdzają wyniki ankiety – stworzonej przez organizatorów LDI i przeprowadzonej wśród pracowników lubelskich firm IT.

Ważną informacją jest fakt, iż konferencja LDI jest w pełni darmowa, wymagana jest jedynie rejestracja na stronie wydarzenia. Pierwsze 400 osób, które pojawią się na wydarzeniu, mogą liczyć na drobne upominki od organizatorów. O pozytywne wrażenia uczestników zadbają również sponsorzy konferencji zachęcając do odwiedzenia swoich stoisk poprzez liczne konkursy, których nagrody są zróżnicowane i wartościowe oraz przede wszystkim oferując merytoryczną rozmowę na różnorakie tematy m.in. dotyczące aktualnych ofert pracy oraz benefitów płynących z dołączenia do ich zespołów.

XIII edycja Lubelskich Dni Informatyki odbędzie się 30 maja w Lubelskim Centrum Konferencyjnym, mieszczącym się przy ulicy Artura Grottgera 2 w Lublinie. Po więcej informacji zapraszamy na Social Media oraz stronę www.LDI.org.pl.

Szczegóły

Data:
30 maja
Czas:
08:00
Koszt:
Darmowy
Wydarzenie Categories:
, , , , , ,
Strona internetowa:
http://www.LDI.org.pl

Miejsce

Lubelskie Centrum Konferencyjne
ul. Grottgera 2, Lublin, Polska
+ Google Map

Zostaw komentarz