Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

  • This wydarzenie has passed.

Mapa marzeń – zwizualizuj swoje cele!

11 stycznia: 10:00 - 13:00

| 150 PLN

Event Navigation

Średnia ocena

10,00
1 Punkt2 Punkty3 Punkty4 Punkty5 Punktów6 Punktów7 Punktów8 Punktów9 Punktów10 Punktów
Loading...Loading...
W sobotę 11 stycznia 2020 roku Eliza Inspiruje wspólnie z  Miejsce dobrej terapii zapraszają Cię na autorski warsztat “Mapa marzeń”.
Będziesz:
– marzyć,
– wizualizować,
– urealniać swoje marzenia.
Złożysz je w jeden zwarty i gotowy do realizacji obraz. Oderwiesz się od codzienności i doładujesz dużą dawką pozytywnej energii.
Podczas warsztatu przypomnisz sobie jak ważne jest, by mieć marzenia oraz jak wspaniale jest czerpać dziecięcą radość z rozwoju osobistego ubranego w “zabawę”. Otrzymasz komfortową przestrzeń, by puścić wodze wyobraźni, wkroczyć na drogę twórcy i kreować swoje własne dzieło. Krok po kroku będziesz budować swoje nowe, wymarzone życie. Własnoręcznie stworzysz mapę odzwierciedlającą Twoje pragnienia i cele do zrealizowania w określonej przez Ciebie perspektywie czasowej.
Do domu zabierzesz ze sobą swoją mapę z konkretnymi drogami, którymi będziesz kroczyć i drogowskazami, które będą Ciebie prowadzić. Siłą napędową do działania będzie Twój własny potencjał, priorytety, pasja, zasady oraz wartości kształtujące Twój charakter.
Będzie twórczo, kobieco i rozwojowo. Mamy plan, by wzbogacić nasze spotkanie o dodatkowe narzędzia, którymi pracujemy w sferze rozwoju osobistego.
Jeśli możesz, przynieś ze sobą ulubione czasopisma.
Warsztat kierujemy do kobiet, które są gotowe przyjrzeć się sobie i swoim marzeniom oraz są zainteresowane wprowadzaniem zmian w swoim życiu.
Koszt: 150 zł
Liczba miejsc: 15
Rezerwacja: przez messengera lub mailowo: eliza.potocka@gmail.com

Miejsce

Miejsce dobrej terapii
Lubartowska 70A/1, Lublin,
+ Google Map

Zostaw komentarz