Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

  • This wydarzenie has passed.

SKENDE zbiera niepotrzebne klucze dla Fundacji Ewy Błaszczyk “Akogo?”

3 lipca 2021: 09:00 - 31 grudnia 2021: 13:00

Event Navigation

Średnia ocena

10,00
1 Punkt2 Punkty3 Punkty4 Punkty5 Punktów6 Punktów7 Punktów8 Punktów9 Punktów10 Punktów
Loading...Loading...

Bilety

Aktualnie brak biletów w sprzedaży

Masz w domu stare, niepotrzebne klucze, które zalegają w szufladach i nic już nie otworzą? Przynieś je do SKENDE i wesprzyj działalność Fundacji Ewy Błaszczyk „Akogo?” i Kliniki „Budzik”. Zbiórka rusza 3 lipca.

 

SKENDE i IKEA dołącza do ogólnopolskiej akcji społecznej „Stare klucze dla Budzika” organizowanej przez Polskie Stowarzyszenie Serwisów Kluczowych. Jej celem jest wsparcie finansowe Fundacji Ewy Błaszczyk „Akogo?”, która wybudowała i utrzymuje Klinikę „Budzik”.  Jest to pierwszy w Polsce wzorcowy szpital dla dzieci po ciężkich urazach mózgu. Klinika działa przy warszawskim Centrum Zdrowia Dziecka. Znajduje się tu 15 łóżek, z pełną infrastrukturą niezbędną do hospitalizacji
i rehabilitacji neurologicznej dzieci po ciężkich urazach mózgu.

Każdy, kto chciałby pozbyć się starych niepotrzebnych kluczy i tym samym wspomóc działania fundacji, może zostawić je w SKENDE. Specjalny pojemnik na klucze znajduje się w jednej ze stref wypoczynkowych Centrum – Strefie Eko (obok Apteki). Pojemnik na klucze stoi na półkach Sąsiedzkiego Regału – miejsca, gdzie mieszkańcy mogą podzielić się z innymi niepotrzebnymi książkami, kwiatami lub grami planszowymi.

Klucze będą przekazywane do Firmy Handlowo-Usługowej Chrust, należącej do Polskiego Stowarzyszenia Serwisów Kluczowych, która zajmie się ich sprzedażą na złom. Dochód ze sprzedaży kluczy zostanie wpłacony na konto Fundacji „Akogo?”. Zbiórka prowadzona jest także wśród pracowników sklepu IKEA.

Akcja rusza 3 lipca i będzie realizowana bezterminowo. 3 lipca w godzinach od 10:00 do 13:00 każdy, kto zostawi min. 10 kluczy, dostanie niespodziankę od SKENDE w ramach podziękowania.  

Szczegółowe informacje na stronie www.skendeshopping.pl.

Szczegóły

Start:
3 lipca 2021: 09:00
Koniec:
31 grudnia 2021: 13:00
Kategoria Wydarzenie:
Strona internetowa:
https://www.skendeshopping.pl/pl-pl/klucze-dla-kliniki-budzik

Organizator

SKENDE/IKEA

Zostaw komentarz