Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

  • This wydarzenie has passed.

Targi Live & Breathe Expo

27 kwietnia: 10:00 - 28 kwietnia: 17:00

| 5 PLN - 7 PLN

Event Navigation

Średnia ocena

10,00
1 Punkt2 Punkty3 Punkty4 Punkty5 Punktów6 Punktów7 Punktów8 Punktów9 Punktów10 Punktów
Loading...Loading...

Live and Breathe Expo Targi Alergii, Nietolerancji Pokarmowej i Zdrowego Stylu Życia są nowym wydarzeniem na rynku targowym, które holistycznie traktuje temat alergii, nietolerancji pokarmowej, atopowego zapalenia skóry i innych dolegliwości, z którymi w wyniku różnych reakcji alergicznych boryka się znaczna część społeczeństwa.

Mocnym merytorycznym aspektem dla branży medycznej oraz lekarzy będzie organizowana w ramach targów Konferencja dla lekarzy pt. Alergologia Interdyscyplinarna, a z kolei dla szerokiej publiczności zorganizowane zostaną targi, na których producenci, dostawcy, dystrybutorzy zdrowej żywności i napojów, ekokosmetyków, wyposażenia domu np. do nawilżania powietrza, mebli i artykułów wyposażenia domu dla alergików, akcesoria i technologiczne innowacje, aplikacje pomagające osobom cierpiącym na alergię. Targom towarzyszyć będą również pokazy i wykłady, traktujące o zdrowym stylu życia oraz rozwiązaniach codziennych, które zmniejszą przypadłości uczuleniowe.

Live and Breathe Expo Targi Alergii, Nietolerancji Pokarmowej i Zdrowego Stylu Życia to mądre spotkanie o alergii, które jest blisko ludzi, blisko przyrody i ma wesprzeć uczestników wydarzenia w poszukiwaniu wolności od niedomagań związanych z uczuleniami, a przede wszystkim w poszukiwaniu zdrowia.

Szczegóły

Start:
27 kwietnia: 10:00
Koniec:
28 kwietnia: 17:00
Koszt:
5 PLN - 7 PLN
Wydarzenie Categories:
, , ,

Organizator

Targi Lublin S.A.‎

Miejsce

Targi Lublin S.A
Dworcowa 11, Lublin, Mazowieckie 20-406 Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
https://www.targi.lublin.pl/

Zostaw komentarz