Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

  • This wydarzenie has passed.

Warsztat kreatywny “Narzędzia dla coachów, trenerów i liderów”

19 listopada 2019: 17:30 - 21:00

| 39PLN

Event Navigation

Średnia ocena

10,00
1 Punkt2 Punkty3 Punkty4 Punkty5 Punktów6 Punktów7 Punktów8 Punktów9 Punktów10 Punktów
Loading...Loading...

Zapraszamy na drugi termin jedynego takiego spotkania w Lublinie dedykowanego coachom, trenerom, osobom pracującym z grupami i zespołami!

To będzie bardzo kreatywny warsztat, na którym będziemy testować jak działają różnorodne narzędzia coachingowe.

Przetestujemy jak działają pracując w parach, albo w grupach.

Następnie w oparciu o model coachingowy GROW będziemy wymyślać wspólnie arkusze ćwiczeń, pomysły na gry i techniki do pracy z naszymi Klientami, pracownikami, uczestnikami szkoleń.

Wszystkie wypracowane pomysły potem spiszę i… roześlę uczestnikom! Będziesz mieć w swoim “narzędziowniku” o kilkanaście “gotowców” więcej!!!

To może być wspaniały, integrujący środowisko coachów i trenerów dzień! Możemy się nawzajem inspirować i czerpać ze swoich doświadczeń!

Czuję, że będzie pięknie! :)

Opłata symboliczna to 39zł – na salę (okazała się droższa niż myślałam i będzie dłużej niż za pierwszym razem;), kawkę, zdrowe przekąski i… tuczące ciastka :)

Zapraszamy!

Joanna Grela – psycholog i trener biznesu z 13-letnim doświadczeniem. Coach akredytowany przez ICF na poziomie PCC (Professional Certified Coach) specjalizuje się w coachingu grupowym i zespołowym. Współautorka książki “Coaching grupowy”. Wspiera innych coachów, jako mentorcoach i superwizor. Autorka programu “Coach z perspektywami” – edycja 5 rusza za chwilę: http://www.joannagrela.pl/coach-z-perspektywami-ed…

Autorka bloga www.ZmienPerspektywe.pl, na którym promuje profesjonalny coaching i ideę “leadership po ludzku”.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż Joanna Grela jest administratorem Pani/Pana danych osobowych. Szczegółowe informacje dotyczące prawa do ochrony danych osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych znajdują się na stronie http://www.joannagrela.pl/kontakt/polityka-prywatn…

Szczegóły

Data:
19 listopada 2019
Czas:
17:30 - 21:00
Koszt:
39PLN
Kategoria Wydarzenie:

Organizator

Joanna Grela
Strona internetowa:
http://joannagrela.pl

Miejsce

Hotel Focus
al. Warszawska 109, Lublin, lubelskie Polska
+ Google Map

Zostaw komentarz