Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

  • This wydarzenie has passed.

Webinar :: MY Kobiety & wyzwania

4 sierpnia 2020: 20:30 - 22:00

| Darmowy

Event Navigation

Średnia ocena

10,00
1 Punkt2 Punkty3 Punkty4 Punkty5 Punktów6 Punktów7 Punktów8 Punktów9 Punktów10 Punktów
Loading...Loading...

“MY Kobiety & wyzwania.
Dlaczego My kobiety nie podejmujemy śmiałych wyzwań?
I co powinnyśmy robić, by podejmować je częściej, odważniej i po swojemu?

Na wstępnie zaznaczę, że mam świadomość, że tytuł nie pokazuje całego obrazka. Wiele kobiet, kobiet które znam podejmuje się śmiałych wyzwań. Bardzo śmiałych! Ale wiem też, jak wiele to je kosztuje. Albo jak dużo musiały w sobie przezwyciężyć, by zacząć to robić. Co więcej, podejrzewam też, że mogłyby pozwolić sobie na więcej, jeszcze więcej …
Z drugiej strony, znam wiele kobiet, które tych wyzwań nie podejmują. Ale nie dlatego, że nie chcą, co też szanuję. Ale dlatego, że przez lata tkwią w strachu i kalkulują ryzyko porażki, krytyki, czy oporu z strony innych stawiając innych, a nie siebie na pierwszym miejscu. Innych, a nie siebie. I chcę też zaznaczyć, że na „wyzwania” patrzę szeroko. „Wyznawaniem” nie jest tylko awans, czy zmiana pracy. Wyzwaniem jest to, co wynika z naszego JA, może być urzeczywistnieniem naszego „powołania”, wymaga odwagi i pokazania siebie!!

Ten webinar będzie więc o tym:
• Dlaczego My Kobiety nie podejmujemy się śmiałych wyzwań?
• Co blokuje nas przed działaniem?
• Albo sprawia, że te działania tak dużo nas kosztuje, że nie mamy motywacji, czy sił na więcej?
• Ten webinar będzie o naszej kobiecej perspektywie w takich tematach jak odwaga, strach, radzenie sobie z krytyką i … wymówkami.

Więcej nie napiszę.
Po prostu zapisz i bądź z nami :-)
Link do zapisów tutaj: https://webinar.freshmail.pl/543-591-487

Kiedy się widzimy? W wtorek 4 sierpnia o godzinie 20.30.
Spotkanie zaplanowane jest na 1,5 – 2 godzin.

Obiecuję, że będzie to spotkanie:
• merytoryczne.
• refleksyjne.
• zapraszające do zadania sobie kilku odważnych pytań.
• i na pewno ludzkie, pełne życzliwości i akceptacji dla nas jako kobiet!

Zapraszam!
Przede wszystkim kobiety – Was liderki, kobiety pracujące, kobiety przedsiębiorcze i mamy też. Sama jestem mamą i pamiętam, jak przez lata właśnie ta rola mnie blokowała. Zapraszam też Was koleżanki z Działów HR! Jesteście odpowiedzialne za rozwój innych, a ja chcę by kobiety w naszym kraju rozwijały się śmielej także w organizacjach, korporacjach.

Zapraszam!
Marta Iwanowska – Polkowska

Kim jestem?
Jestem przede wszystkim człowiekiem, odważnym i autentycznym. Ale JA, to także trenerka w biznesie, psycholożka, certyfikowana coach’yca (PCC ICF). Często mówię o sobie, że jestem towarzyszką – bo towarzyszę innym w procesach urzeczywistniania swojego JA. Wspieram innych w odważnym życiu, w odważnej karierze, w odważnym liderstwie. Aktualnie kończę udział w międzynarodowym programie dla facylitatorek podejścia „Playing BIG” pod okiem Tary Mohr. Coraz śmielej wspieram więc inne kobiety w tym, by odważyły się „Play BIG”, czyli podjąć wyzwanie! W październiku zapraszam na program rozwojowy w duchu tego podejścia: https://manufakturarozwoju.pl/produkt/program-rozwojowy-be-brave-play-big-o-odwaznym-podejmowaniu-wyzwan-warsztaty-02-04-10-2020r/
Jestem też autorką kart do pracy coachingowej „Drzwi do JA”, które wydałam w maju 2019 roku. A także współautorką kart „Ludzki Rozwój – Ludzka Zmiana”, które pojawiły się na rynku w marcu 2020r i są narzędziem wspierającym w przechodzeniu przez zmiany.

Webinar jest bezpłatny. Zapisując się na niego dostaniesz link do nagrania.
Natomiast po wydarzeniu nagranie webinaru trafi do mojego sklepu: https://manufakturarozwoju.pl/sklep/

……………………………………………………………………………………………….
Jeżeli jednak chcesz okazać wdzięczność za poświęcony czas i wiedzę, którą się dzielę możesz wpłacić dowolną kwotę na konto Fundacji, z którą jestem związana i w której misję wierzę. Jest to Fundacja Ale Klasa https://fundacja-aleklasa.eu/kontakt/, nr. Konta mBank, 16 1140 2004 0000 3702 7775 5643, tytułem: Darowizna na cele statutowe.
Dziękuję w imieniu swoim i Fundacji ♥ ”

/Źródło: Marta Iwanowska-Polkowska :: Manufaktura Rozwoju

Szczegóły

Data:
4 sierpnia 2020
Czas:
20:30 - 22:00
Koszt:
Darmowy
Wydarzenie Categories:
,

Miejsce

Online

Zostaw komentarz