Giełda Eventów miała przyjemność uczestniczyć w finale 2. edycji plebiscytu PRESTIŻOWY PRODUKT ROKU 2019 połączonym z medialną premierą książki Ilony Adamskiej pt. „Kobiety o kobietach, czyli cała prawda o płci pięknej”.

Wśród gości wydarzenia nie mogło zabraknąć gwiazd. Pojawiły się m.in. Joanna Brodzik, Anna Korcz, Monika Zamachowska, Agnieszka Rylik, Maria Niklińska, Katarzyna Pakosińska, Anna Bosak, Katarzyna Miller, a także panowie Ryszard Rembiszewski i Jarosław Jakimowicz z żoną.

Galę otworzyła zwyciężczyni programu „Szansa na sukces” Anna Hamela, muzyczną gwiazdą wieczoru była Daria Adamczewska, uczestniczka programu The Voice of Poland. Obie artystki zaczarowały publiczność swoim nietuzinkowym głosem i niezwykłą charyzmą, jaka biła od nich ze sceny.

W trakcie gali wręczono 20 statuetek PRESTIŻOWY PRODUKT ROKU 2019 – otrzymały je marki, które wybijają się ponad przeciętność, które cechuje najwyższa jakość usług, a także działanie według zasad biznesowego fair play. To firmy, które stawiają na prestiż, elegancję i zadowolenie klientów.

Lista nagrodzonych firm:

 1. M’ONDUNIQ PROFESSIONNEL

Zabieg „BioOxy Infusion” Komórkowa Bioinfuzja Tlenowa M’ONDUNIQ

 1. RETRO EYEWEAR

Lider najwyższej jakości okularów korekcyjnych

 1. STANISŁAW SZPYRKA

Profesjonalne szkolenia piłkarskie

 1. MKJ POSMYK

Ekskluzywne torebki

 1. DIETERING.COM

Zdrowa Terapia Sokowa

 1. SWEET FLORA

Najwyższa jakość usług

 1. AMRIT ORIENTAL FOOD

Orientalne śniadania

 1. BEMO MOTORS

Najwyższy standard usług

 1. HIT SANOK

Profesjonalna obsługa wesel

 1. GlamCREATIVE

Ekskluzywny glamPLANNER

 1. PANEK CLINIC

Najwyższa jakość usług

 1. PRIME BIT GAMES S.A.

Wirtualny kelner- innowacyjny system do zarządzania restauracją.

 1. TELEWIZJA INTERNETOWA ATV

Najwyższy standard usług

 1. FLESZ24.PL

Rzetelność dziennikarska

 1. WELMAX

System czyszczący Security Clean

Naczynia ze stali szlachetnej

 1. HOTEL SASANKA – Szklarska Poręba

Najwyższy standard usług

 1. HOTEL KRASICKI RESORT & SPA – Świeradów Zdrój

Najwyższy standard usług

 1. JAŚ WĘDROWNICZEK HOTEL & RESTAURACJA

Najwyższy standard usług

20. KLINIKA MŁODOŚCI BLANKA PAWŁOWSKA

Najwyższy standard usług

Po części oficjalnej na scenie pojawiło się ponad 80 kobiet, bohaterek nowej książki Ilony Adamskiej, wśród których nie zabrakło znanych i lubianych gwiazd, ekspertów ze świata psychologii oraz kobiet sukcesu. To one wraz z pomysłodawczynią projektu starały się zgłębić tajniki kobiecej duszy.

Niektóre z pań zostały również nagrodzone statuetkami KOBIECY LAUR za inspirowanie innych kobiet i bycie wzorem przedsiębiorczości.

Jak większość eventów wydawnictwa I.D.MEDIA również i ten miał element akcji charytatywnej. Ilona Adamska pieniądze ze sprzedaży biletów na galę przekazała na zakup potrzebnych rzeczy dla warszawskiego Domu Samotnej Matki i Dziecka „Nazaret”. Akcję wsparły także marki SYLVECO, CANON POLSKA, CHANTAL i EBLIS, które przekazały kosmetyki, ubrania i drobne upominki dla mam i maluchów.

Prezenty ze sceny oficjalnie odebrali Wojciech Gajewski, dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej Praga Północ, Iwona Krawczyk, kierownik Domu Samotnej Matki i Dziecka Praga Północ oraz Dorota Nowak, starszy instruktor terapii zajęciowej w Domu Samotnej Matki i Dziecka Praga Północ.

Były łzy wzruszenia, niesamowite emocje, a przede wszystkim ogromna radość i zaskoczenie pracowników z tak ogromnej ilości prezentów.

Jak powiedziała ze sceny Ilona Adamska: „Życie jest po to, żeby dawać z siebie jak najwięcej ludziom. Żeby pomagać, bo dobro wraca. W najmniej oczekiwanym momencie. Kiedy pomagamy innym, pomagamy sobie”.

Imprezę zakończył konkurs, w którym do wygrania były kosmetyki, książki, vouchery do kliniki medycyny estetycznej, weekendowe wyjazdy do hoteli w Świeradowie Zdroju i Szklarskiej Porębie oraz weekend z samochodami marek Mazda 3 i Ford Edge.

O wyborny catering i słodki poczęstunek zadbali: Amrit Oriental Food, Dietering.com, Caffe Grano, Le Barbatelle Italian Wine Selection oraz Pracownia Tortów Artystycznych Sowy Słodki Świat.

Sponsorem Głównym wydarzenia byli: Amrit Oriental Food, Bemo Motors i Welmax.

Galę poprowadził Arkadiusz Habrat.

*** Książka „Kobiety o Kobietach, czyli cała prawda o płci pięknej” do nabycia na stronie www.ikmag.pl/sklep w cenie 37 zł.

fot. Piotr Wroniewicz, Katarzyna Gołąbska