Serdecznie dziękujemy Województwu Lubelskiemu, które jako Partner Strategiczny Gali aktywnie wspiera nie tylko nas, ale i rozwój gospodarczy całego regionu.

To właśnie z myślą o przedsiębiorcach został powołany do życia Zespół Biznes Lubelskie, który z oddaniem pomaga przedsiębiorcom, inwestorom i eksporterom, począwszy od przygotowania informacji gospodarczych, poprzez identyfikację rynków, na organizacji konferencji, seminariów i szkoleń dla biznesu skończywszy.

Mało tego – Biznes Lubelskie skupia się również na sieciowaniu współpracy, kierując swoje działania także do samorządów i instytucji otoczenia biznesu skutecznie angażując je w podejmowane inicjatywy.

Przyjęty cel, sposób działania Zespołu oraz wielość i różnorodność, a także skala podejmowanych inicjatyw czynią Biznes Lubelskie właściwym Partnerem dla Giełdy Eventów i Klubu Odpowiedzialnego Biznesu.

Cieszymy się, że po raz kolejny mogliśmy współpracować z Województwem Lubelskim przy organizacji Gali Rozstrzygnięcia Konkursu na Najlepszych Sponsorów Lubelszczyzny.

Wszystkie osoby zainteresowane nawiązaniem współpracy z Biznes Lubelskie zachęcamy do kontaktu. Więcej informacji na temat działań znajdą Państwo na oficjalnym portalu gospodarczym województwa lubelskiego: www.invest.lubelskie.pl.

P.S.

Od siebie możemy tylko dodać, że zdecydowanie rekomendujemy współpracę z Zespołem Biznes Lubelskie, gdyż zawsze owocnie smakuje.

 

Potrzebujesz pomocy biznesowej?

Napisz lub zadzwoń do Zespołu Biznes Lubelskie:

Centrum Obsługi Inwestora

tel. 81 537 16 11, coi@lubelskie.pl

Centrum Obsługi Inwestora i Eksportera

tel. 81 537 16 15, coie@lubelskie.pl