Przedsiębiorcy z całego regionu na sali, blisko 2-godzinne rozmowy B2B, pokaz mody Agnieszki Tokarz- Iwanek, lubelska premiera legendarnego modelu Alpine A110 oraz integracja w ramach bankietu. Za nami Lubelskie Spotkania B2B. Wydarzenie odbyło się w piątek 11 października br. w nowo otwartym na mapie Lublina Focus Hotel Premium Lublin****, przy ul. Podzamcze 1 w Lublinie. Gościem Lubelskich Spotkań B2B był Rafał Berdys- 2- krotny Mistrz Polski Rallycross w klasie SN 1600 2018 i 2019 oraz Wicemistrz Polski Rallycross w grupie Super Nationals.
Lubelskie Spotkania B2B to wydarzenie łączące biznes z integracją, pokazami i wspólnym czasem na wymianę doświadczeń. Formułę wydarzenia charakteryzują moderowane rozmowy biznesowe przy stolikach, z rotacją co 3 minuty. Daje to uczestnikowi ogromny wachlarz kontaktów i efektywny networking.
Organizatorem wydarzenia była Firma Giełda Eventów- koordynator Klubu Odpowiedzialnego Biznesu: https://klubodpowiedzialnegobiznesu.pl/ we współpracy z Wschodnim Klastrem Obróbki Metalu: http://wschodniklaster.pl/.
Dziękujemy naszym Partnerom Głównym
Marcin Ankiersztejn z Focus Hotel Premium Lublin przedstawił możliwości i rozwiązania obiektu Gościom, o meandrach przepisów RODO opowiedział Rafał Górny, współwłaściciel Polskiego Centrum Audytu Telekomunikacji. Przedsiębiorcy dowiedzieli się także o możliwościach inwestycji w wierzytelności za pomocą platformy Banqus.pl podczas wystąpienia Grzegorza Grygiela, zaś Adam Augustin z Alpine Centre Katowice opowiedział o legendarnej, francuskiej marce Alpine A110. Była to lubelska premiera tego wyjątkowego sportowego auta. Po rozmowach B2B część oficjalną wydarzenia zwieńczył pokaz kreacji wieczorowych Agnieszki Tokarz- Iwanek, który zachwycił przybyłych Gości.
Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim Partnerom i zgromadzonym Gościom.
Podziękowania dla naszych Partnerów:
• Salony Jubilerskie Sułek
• Easy4Human
• Grupa Hedrum
• Rafi Kosmetyka Auta
• Galeria Vivo.
Dziękujemy za zaangażowanie promocyjne naszym Partnerom Medialnym:
1. TVP3 Lublin
2. Nowy Tydzień
3. Dziennik Wschodni
4. Lubelski.pl
5. Lublin112
6. Info Magazyn Lubelski
7. Magazyn Panorama Lubelska
8. Przegląd Lubartowski
9. Test Drive by Magazyn Lubelski
10. Extoic Cars Lublin.
Ogromne podziękowania za pokaz kreacji wieczorowych Agnieszki Tokarz- Iwanek.
W pokazie wystąpiły:
Patrycja Gołda- Miss Polonia Ziemia Radomska 2019, Finalistka Konkursu Miss Polonia 2019
Anna Halczuk
Maria Łuszczak
Beata Sierpińska- Finalistka Konkursu Miss Polonia 2019
Barbara Wilkoz
Dzięki za współpracę Agencji Modelek i Hostess Kokamodels oraz Revealing Visage Pracownia Wizerunku Joanna Hryniewska.
Dziękujemy Państwu serdecznie za udział!
Fot. Maciej Kozłowski oraz Easy4Human