Znając potrzeby i potencjał naszego regionu, chcąc motywować, inspirować i stymulować lubelskie środowisko biznesowe, organizujemy Lubelskie Spotkania B2B. To szczególne wydarzenie- łączące biznes z integracją, pokazami i wspólnym czasem na wymianę doświadczeń. Wydarzenie skierowane jest do Członków Klubu Odpowiedzialnego Biznesu i Wschodniego Klastra Obróbki Metali, przedsiębiorców z regionu, menadżerów i handlowców otwartych na rozwój własny i swoich firm, a także na nowe współprace w środowisku biznesowym.

Organizatorem wydarzenia jest Firma Giełda Eventów- koordynator Klubu Odpowiedzialnego Biznesu: https://klubodpowiedzialnegobiznesu.pl/ we współpracy z Wschodnim Klastrem Obróbki Metalu: http://wschodniklaster.pl/.

Wydarzenie odbędzie się 11 października 2019 (piątek) o godz. 18:00 w nowym hotelu Focus Hotel Premium Lublin****, przy ul. Podzamcze 1 w Lublinie. Serdecznie dziękujemy za zaufanie i wspólne działanie ?

W pierwszej części spotkania zaplanowaliśmy prelekcję biznesową. Następnie nasi Goście będą mogli zaprezentować siebie oraz zdobyć cenne kontakty podczas moderowanych rozmów B2B. Po zakończeniu intensywnej części biznesowej obejrzymy pokaz mody i prezentację motoryzacyjną.

Program wydarzenia:

▶Godz. 17:30 – rejestracja
▶Godz. 18:00 – rozpoczęcie spotkania
Przywitanie Gości
▶Wystąpienie Gościa Specjalnego- Rafała Berdysa- 2- krotnego Mistraz Polski Rallycross w klasie SN 1600 2018 ? i 2019 ?, Wicemistrza Polski Rallycross w grupie Super Nationals ?
▶Prezentacje Partnerów:

▶Godz. 19:00 – Moderowane rozmowy B2B
?Godz. 20:30 Pokaz mody- business casual by Agnieszka Tokarz-Iwanek
?Premiera motoryzacyjna Alpine A110/ Alpine Centre Katowice
?Godz. 21:00 – rozpoczęcie części nieoficjalnej:

  • Rozmowy w kuluarach
  • Część bankietowa

Oplata za udział:

Koszt dla przedsiębiorców zrzeszonych w Organizacjach Klub Odpowiedzialnego Biznesu i Wschodni Klaster Obróbki Metali: 57 zł brutto

Koszt dla przedsiębiorców niezrzeszonych: 77 zł brutto

Bilet w dniu wydarzenia- LAST: 87 zł brutto.

REJESTRACJA:
– dokonanie opłaty poprzez przelew bankowy:
IDEA BANK: Giełda Eventów Elżbieta Fijołek, 93195000012006028062130002 do 05.10.2019. r. z dopiskiem: “Opłata za Lubelskie Spotkania B2B” plus mail na adres: biuro@gielda-eventow.pl z podaniem danych osoby uczestniczącej w spotkaniu

lub poprzez rejestrację w serwisie Evenea.pl: https://evenea.pl/event/lubelskieb2b/

Wierzymy, że udział w Lubelskich Spotkaniach B2B przyczyni się do poszerzania perspektywy współpracy przedsiębiorców.

Serdecznie zapraszamy!
Wysłanie zgłoszenia jest równoznaczne ze zgodą na wykonywanie i publikowanie zdjęć uczestników Lubelskich Spotkań B2B w Lublinie 11 X 2019 r.