Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego w Lublinie ma zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w misji gospodarczej przedsiębiorców z Indii do Lublina w dniu 4 kwietnia 2016 r.

Naszymi gośćmi będą przedsiębiorcy zrzeszeni w Mombay Industries Association (Stowarzyszenie Przemysłu Mumbaju). Wydarzenie jest współorganizowane z Indyjsko-Polską Izbą Gospodarczą.

Spotkania biznesowe w tym dniu odbędą się w godzinach od 10:00 do 13:00 w Lubelskim Centrum Konferencyjnym przy ul. Grottgera 2, sala wystawiennicza F5, V p. Rejestracja uczestników od godziny 9:45. Po spotkaniach zapraszamy wszystkich uczestników na lunch.

Parking w okolicy: Parking Centrum Spotkania Kultur w Lublinie, przy Placu Teatralnym 1. Wjazd na parking od strony ul. Radziszewskiego.

Misja gospodarcza jest kontynuacją działań podejmowanych przez Województwo Lubelskie na przełomie 2014/2015 mających na celu otwarcie rynku indyjskiego dla lubelskich przedsiębiorców, które wpisują się w strategię działań rządowych, a więc program „Go India” mający na celu intensyfikację polsko-indyjskich kontaktów gospodarczych. W załączniku przesyłam krótką historię naszej współpracy z Indiami wraz z listą firm z Indii.

Chętne firmy prosimy o przesyłanie zgłoszeń na adres e-mail: justyna.kowalczyk@lubelskie.pl  do dnia 31 marca (czwartek) br.

W zgłoszeniu prosimy również o wskazanie, z którymi z firm indyjskich chcą Państwo się spotkać podczas misji.

Wszelkie dodatkowe pytania prosimy również kierować telefonicznie: 81 537 16 15.

 

Serdecznie zapraszamy!

Więcej informacji –>INDIE_lista firm