Polish Choice of the Year to plebiscyt, w którym polscy konsumenci z Wielkiej Brytanii mogą wskazać i docenić te z marek obecnych na rynku brytyjskim i nie tylko, które lubią, cenią i uważają za przyjazne. To plebiscyt promujący najlepszych. Tych, którzy otwierają się na klientów, słuchają ich potrzeb i kształtują swoją ofertę, biorąc pod uwagę potrzeby tej wyjątkowej i jednocześnie wymagającej grupy odbiorców.

Polish Choice of the Year dotyczy zatem tych produktów oraz usług, które w minionym roku najbardziej zasłużyły na zaszczytne miano Polskiego Wyboru i gromadzi wokół idei propagowania osiągnięć polskich, brytyjskich i międzynarodowych przedsiębiorców imponującą społeczność właścicieli najlepszych firm. Grupa ta nieustannie się powiększa, oferując nowym uczestnikom szansę budowania relacji biznesowych.

Zgłoszenia do plebiscytu przyjmowane są zarówno od marek, jak i klientów. Po zakończeniu etapu zgłoszeń następuje etap głosowania, w którym konsumenci za pośrednictwem formularza on-line oddają swoje głosy na najlepsze ich zdaniem firmy w ramach danej kategorii konkursowej. Formularz udostępniony jest na stronie internetowej plebiscytu. Aby wziąć udział w głosowaniu, należy posiadać konto na Facebooku.

W 2016 roku plebiscyt uwzględnia aż 15 kategorii podstawowych. Przyznany zostanie także tytuł Super Polish Choice of the Year, dedykowany marce, która zbierze największą ilość głosów spośród wszystkich kategorii.

KATEGORIE

Głosuj: www.polishchoice.co.uk