Giełda Eventów składa serdeczne podziękowania za udział w 73 edycji Klubu Odpowiedzialnego Biznesu. W czwartek 24 stycznia br. odbyło się wyjątkowe spotkanie biznesowe z tematyką dotyczącą współpracy biznesu z mediami ze specjalnym udziałem Wojciecha Chuchały- Rajdowego Mistrza Europy oraz Ernesta Bodziucha- gospodarza programów  Polsat News. W dyskusji wzięli udział przedstawiciele lubelskich mediów oraz przedsiębiorcy z regionu.

W ramach 73. edycji Klubu Odpowiedzialnego Biznesu w Hotelu Korona Wellness & Spa w Zemborzycach Tereszyńskich k. Lublina spotkało się 70 uczestników, którzy aktywnie uczestniczyli w dyskusji panelowej oraz rozmowach w kuluarach.

Jak tworzyć przekaz do mediów? Jak komunikować marki sponsorów? Jaką formę może mieć współpraca przedsiębiorcy z mediami i jak często. To były główne obszary tematyczne naszej dyskusji.
Gośćmi specjalnymi wydarzenia byli:
?Wojciech Chuchała – najmłodszy mistrz Polski w klasyfikacji generalnej w rajdach samochodowych oraz mistrz Europy klasyfikacji generalnej ERC2. W 2014 roku wraz z zespołem C-Rally startując Fordem Fiestą R5 zdobył Mistrzostwo Polski w klasyfikacji generalnej RSMP. W 2015 roku nie uczestniczył w żadnym pełnym cyklu, jednak współpracował z innymi kierowcami rajdowymi, dzieląc się doświadczeniem i szkoląc ich w zakresie techniki jazdy rajdowej. Pod jego okiem w 2018 r. wicemistrzostwo Polski zdobył Miko Marczyk. W 2016 roku powrócił do zespołu Subaru Poland Rally Team i zdobył Mistrzostwo Europy w klasie ERC 2. Polub na Facebook’u.
Wspaniała osobowość, która zjednuje sobie serca kibiców, współpracę ze sponsorami i uwagę mediów. Było to nie lada spotkanie dla miłośników motosportu! Wojciech Chuchała po raz pierwszy gościł w Lublinie.
Ernest Bodziuch– publicysta oraz dziennikarz radiowy i telewizyjny z ponad dwudziestoletnim stażem w największych polskich redakcjach. Zajmujący się przede wszystkim tematyką gospodarczą. Obecnie od dziesięciu lat można go oglądać w roli reportera oraz w roli gospodarza programów w Telewizji Polsat. Ernest Bodziuch związany jest z takimi programami jak: „Newstelegraf”, „Temat dnia”, „Tak czy nie”, „Sesja na żywo”, „Ekonomiści kontra politycy” oraz „Biznes Informacji”- głównego gospodarczego programu Polsat News.

W panelu wzięli udział także:

Marek Skowronek– Redaktor Naczelny Radio Centrum- dziennikarz związany z lubelskimi mediami od blisko 30 lat.
Hubert Głos– Redaktor Naczelny lublin112.pl– jeden z współtwórców serwisu, dbający obecnie o jego rozwój, treści oraz relacje czytelników.
Dyskusja dała ważnych mnóstwo wniosków i ciekawych pomysłów. Przedsiębiorcy brali w niej aktywny udział, co przełożyło się na dalsze rozmowy w kuluarach.

Grono Klubu powiększyło się o nowe firmy członkowskie:

Ldom Nieruchmości: www.ldom.pl

Centrum Technologii- projekty technologiczne: www.centrum-technologii.eu

Witamy Państwa serdecznie w naszej społeczności i życzymy dużo sukcesów!

Partnerzy medialni naszej edycji to:

TVP 3 Lublin
Lubelska.tv
Gazeta Wyborcza
Nowy Tydzień
Panorama Lubelska
lublin112.pl
Radio Centrum
Info Magazyn Lubelski.pl

                           

Serdecznie dziękujemy ?
Więcej informacji o Klubie, Firmach Członkowskich i jego działaniach na stronie: www.klubodpowiedzialnegobiznesu.pl

Fot. Najlepszy Kadr Krzysztof Fabisiak.