Kancelaria Adwokacka Adwokat Aneta Pęcak

Kancelaria Adwokat Anety Pęcak prowadzi obsługę prawną osób fizycznych i prawnych w zakresie reprezentacji sądowej, sporządzania pism procesowych oraz innych dokumentów prawnych, poradnictwa prawnego oraz prowadzenia szkoleń i wykładów o tematyce prawnej. Główne specjalizacje Kancelarii: – Prawo cywilne m.in. podziały majątku, sprawy spadkowe, o zapłatę, odszkodowania za szkody komunikacyjne i błędy medyczne; – Prawo rodzinne m.in. rozwody, alimenty, władza rodzicielska, kontakty z dzieckiem; – Prawo nieruchomości; – Prawo upadłościowe i restrukturyzacyjne np. upadłość konsumencka, upadłość przedsiębiorstwa.

Średnia ocena

7,00
1 Punkt2 Punkty3 Punkty4 Punkty5 Punktów6 Punktów7 Punktów8 Punktów9 Punktów10 Punktów
Loading...Loading...

Działalność CSR

Nagrody i certyfikaty: Adwokat, członek Okręgowej Izby Adwokackiej w Lublinie oraz dyplomowany Doradca Obywatelski. Absolwentka studiów podyplomowych na kierunku Prawo Upadłościowe i Restrukturyzacyjne Uczelni Łazarskiego w Warszawie.

 

Aktualności

Adwokat Aneta Pęcak założycielka kancelarii adwokackiej w Lublinie oraz filii kancelarii w Żółkiewce, od ponad dziesięciu lat nieprzerwanie poszerza swoją wiedzę o prawie i doświadczenie podczas pracy w kancelariach adwokackich oraz kancelariach syndyka i doradcy restrukturyzacyjnego. Prowadzi wykłady i szkolenia o różnorodnej tematyce prawnej w tym prawa medycznego.

Adres: siedziba: ul. Chopina 37/4 Lublin

filia: Żółkiewskiego 10, Żółkiewka

Strona WWW: www.kawazadwokatem.com

Mail: adw.anetapecak@protonmail.com

Telefon: tel. / fax: 791889058

Branża

prawna i szkoleniowa

Zostaw komentarz