Mobilny Sekretariat

Wyświetlenia profilu: 2065.

O NAS

M&S Mobilny Sekretariat to pierwszy w Lublinie profesjonalny sekretariat świadczący usługi outsourcingu administracyjno-biurowego. W ramach naszej działalności świadczymy usługi sekretarsko-biurowe polegające na mobilnej obsłudze biura w siedzibie klienta oraz wirtualnej/zdalnej obsłudze administracyjno-biurowej w siedzibie naszej firmy. Świadczymy również dodatkowe usługi wspierające prowadzenie biznesu jak wystawianie faktur, dodawanie ogłoszeń w internecie, obsługa kadrowa, kadrowo-płacowa oraz kompleksowa obsługa konferencji. Szeroki wachlarz świadczonych usług pozwala na wybranie dogodnej oferty. Każdego klienta traktujemy indywidualnie i poprzez analizę jego potrzeb dostosowujemy się do jego działalności tworząc pakiet “uszyty na miarę”. Dzięki naszej mobilności prace mogą być wykonywane zarówno w biurze klienta jak i w dowolnym miejscu przez niego wskazanym, np. dojazd na spotkanie, przewiezienie dokumentów, podpisanie umowy w jego imieniu u kontrahenta itp.

Gwarantujemy zachowanie pełnej dyskrecji i poufności wszelkich przekazywanych informacji. Aby wspierać kompleksowo naszych klientów współpracujemy z kancelarią prawną, biurami rachunkowymi i podmiotami finansowymi.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do nawiązania współpracy.

Naszą dewizą jest zadowolenie klienta poprzez profesjonalizm w działaniu, pełną dyskrecję i wysoką jakość świadczonych usług.

DLA KOGO

Oferta skierowana jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, które nie posiadają zaplecza administracyjno-biurowego lub zakres prac biurowych bądź finanse firmy nie pozwalają na zatrudnienie pełnoetatowego pracownika. Ofertę kierujemy w szczególności do firm, które chciałyby skorzystać z obsługi biurowej na określony czas bądź w niepełnym wymiarze godzin, np.: miesiąc, tydzień, godzina, czas wykonania określonego zadania, czas zastępstwa pracownika przebywającego na urlopie bądź zwolnieniu.

KORZYŚCI

Korzystając z naszych usług wspieracie Państwo sferę administracyjną swojej firmy i obniżacie koszty jej prowadzenia. Dzięki współpracy z nami macie Państwo gwarancję wykonania profesjonalnej usługi.

Współpracując z nami zyskujecie Państwo:

  • mobilność i dogodność wyboru lokalizacji świadczonych usług, możliwość wykonania usługi zarówno w biurze M&S, w Państwa siedzibie, u Waszego kontrahenta jak i wielu innych miejscach przez Państwo wskazanych,
  • załatwianie wielu spraw w Waszym imieniu, także urzędowych,
  • możliwość świadczenia usługi przez określony czas (np. godzina, tydzień, miesiąc, na czas zastępstwa pracownika przebywającego na urlopie czy zwolnieniu lekarskim),
  • profesjonalną i kompleksową obsługę biurową opartą na wieloletnim doświadczeniu zawodowym, kompetencjach i profesjonalizmie
  • oszczędność poprzez obniżenie kosztów pracowniczych (wynagrodzenia, badania pracownicze, szkolenia itp.)
  • usprawnienie funkcjonowania Waszej firmy
  • ograniczenie kosztów obsługi biura
  • oszczędność czasu związanego z zarządzaniem biurem
  • elastyczność w doborze oferty, to Państwo decydujecie co jest dla Was ważne, my dostosowujemy się do Państwa potrzeb

Średnia ocena

10,00
1 Punkt2 Punkty3 Punkty4 Punkty5 Punktów6 Punktów7 Punktów8 Punktów9 Punktów10 Punktów
Loading...Loading...

ul. Czeska 9
20-424 Lublin

Tel.: +48 793 03 03 43
e-mail: kontakt@mobilnysekretariat.com.pl

Branża

Usługi outsourcingu administracyjno-biurowego

Zostaw komentarz