ADAM-PRODUCT

Wyświetlenia profilu: 8839.

Potrzebnybus.pl wywodzi się z Lublina. Ekipa tworząca tę firmę to pasjonaci motoryzacji mający kilkunastoletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej.

Z usług Potrzebnybus.pl mogą skorzystać zarówno osoby indywidualne, jak i firmy, chcące pozyskać samochód na potrzeby doraźne, realizację czasowych projektów czy działalność sezonową.

Posiadamy samochody nie starsze niż 2 letnie i na gwarancji producenta. Wypożyczone pojazdy dostarczamy od razu gotowe do wyjazdu w trasę czyli z pełnym zbiornikiem paliwa oraz czyste.

Odznaczamy się indywidualnym podejściem do każdego klienta, konkurencyjnymi cenami oraz jakością oferowanych samochodów.

Nasza flota to obecnie dwie marki i dwa modele aut. Jednak zawsze są to wersje 9-cio osobowe w najdłuższym wariancie. Nowością tegoroczną jest wprowadzenie do floty Forda Transita. To auto zapewnia większy komfort podróży pasażerom drugiego i trzeciego rzędu foteli. Siedziska są mocniej profilowane a każdy pasażer może z osobna regulować kat pochylenia oparcia.

Potrzebnybus.pl ciągle się rozwija, powstają nowe oddziały, aby zawsze być blisko Klienta i tak np.:

  • w styczniu 2019 roku został otwarty oddział w Bydgoszczy.
  • w lutym 2019 roku powstał oddział w Poznaniu.
  • w planach na ten rok jest utworzenie oddziałów w Warszawie oraz Rzeszowie

Średnia ocena

10,00
1 Punkt2 Punkty3 Punkty4 Punkty5 Punktów6 Punktów7 Punktów8 Punktów9 Punktów10 Punktów
Loading...Loading...

ADAM-PRODUCT Michał Adamiuk

potrzebnybus.pl

michal@potrzebnybus.pl
tel. / fax: 725 305 200

Branża

motoryzacja, turystyka, transport

Zostaw komentarz