We współpracy trzech organizacji biznesowych, 7 października został zorganizowany Lubelski Piknik Biznesowy. Członkowie Klubu Sponsora, Pracodawców Lubelszczyzny „Lewiatan” oraz Rady Przedsiębiorczości spotkali się w Hotelu Korona w Lublinie. Wydarzenie spotkało się również z dużym zainteresowaniem osób spoza tych organizacji.

Spotkanie poprowadziła Elżbieta Fijołek – właścicielka Giełdy Eventów i założycielka Klubu Sponsora oraz Dariusz Jodłowski – Prezes Zarządu Pracodawców Lubelszczyzny „Lewiatan” i Rady Przedsiębiorczości Lubelszczyzny.

Głównym punktem programu były moderowane rozmowy B2B. Kilka minut rozmowy z drugim przedsiębiorcą pozwoliło na wymianę konkretnych informacji o swoich działalnościach i przekuwanie tego na współpracę. Widoczna była niesamowita energia i zaangażowanie uczestników.

Następnie, swoją obecnością zaszczycił nas Krzysztof Hetman – Poseł do Parlamentu Europejskiego. Omówił potrzebę istnienia i kształtowania samorządu gospodarczego w Polsce. Podkreślił, jak duży potencjał towarzyszy współpracy i budowaniu wizerunku oraz zachęcał do łączenia się przedsiębiorców i angażowania się w działalność organizacji biznesowych.

W części artystycznej dwukrotnie na scenę, roztańczonym krokiem, wyszli tancerze Szkoły Tańca Dance Mania. Zaprezentowali swoje zdumiewające umiejętności, na co dzień szkolone pod okiem Katarzyny Ząbrowicz i Anny Chrzan – właścicielek szkoły tańca.

Niesamowity talent i piękny głos rozbrzmiewał na sali dzięki zaproszonej wokalistce zespołu GATE– Agnieszce Wiechnik, która na co dzień jest trenerem wokalnym w Szkole Muzycznej Yamacha i chórzystką Majki Jeżowskiej.

Niespodzianką dla przybyłych Gości była loteria wizytówkowa, w którą zaangażowały się firmy: Toruńskie Wódki, Hotel Korona**** Spa&Wellness oraz Centrum Nowoczesnej Kosmetyki Slim Line. Dziękujemy i gratulujemy wygranym :)

Po pysznej kolacji uczestnicy Lubelskiego Pikniku Biznesowego zostali zaproszeni przed hotel, aby obejrzeć pokaz multimedialnej fontanny, przygotowany przez Firmę Watermag. Goście byli pod wrażeniem! :)

Część integracyjna odbyła się przy oprawie muzycznej Dj Dominika Strzałkowskiego i trwała… kilka godzin :) Dziękujemy Whisky Cafe i Toruńskie Wódki kolejny raz za współpracę i możliwość degustacji alkoholi.

Do zobaczenia na kolejnych eventach!
Polecamy się, Zespół Giełdy Eventów

Fotorelacja