Dziennik Wschodni zaprasza firmy do udziału w 20 edycji “Złotej Setki”. Oceniona będzie wysokość odnotowanego zysku i rozwoju, po dynamikę zatrudnienia. Przede wszystkim to pozyskane przychody w 2015 roku zdecydują o miejscu firmy na liście największych przedsiębiorstw.

– Serdecznie zapraszam przedsiębiorców do udziału w naszym rankingu, gdyż Złota Setka powstaje nie tylko w oparciu o ogólnie dostępne dane, ale przede wszystkim dzięki ankietom, wypełnianym przez firmy. Również w tym roku liczymy na współpracę i pomoc ze strony przedsiębiorców – mówi Krzysztof Wiejak, redaktor naczelny Dziennika Wschodniego.

Dziennik Wschodni przypomina o wynikach z ubiegłego roku:

“Zwycięzcą poprzedniego rankingu została spółka PGE Dystrybucja. Tuż za liderem uplasował się Zakłady Azotowe Puławy S.A. Trzecie zajęła Bogdanka. Tuż za podium uplasowały się tak znane marki, jak Emperia, Black Red White, PZL Świdnik czy Spółdzielnia Mleczarska Spomlek.

W ubiegłorocznym rankingu przychody całej Złotej Setki to 25,7 mld zł. Co oczywiste, za ogólny wynik rankingu odpowiadają przede wszystkim spółki z pierwszej dziesiątki zestawienia. Ich ubiegłoroczne przychody nieznacznie przekroczyły 18 mld zł.

W 19. edycji rankingu po raz pierwszy nagrodziliśmy również najmniejszych przedsiębiorców, zatrudniających do 10 pracowników. W tej kategorii wygrała firma informatyczna Sonet, tuż za nią uplasowały się spółki Establo Parama i Hurbex.

W ramach Złotej Setki nagradzamy nie tylko firmy, ale i konkretnych przedsiębiorców. W ubiegłym roku laur Biznesmenów Roku Dziennika Wschodniego trafił do Marka Jaszczaka, Grzegorza Kuźmy i Jacka Kuźmy, właścicieli firmy Stella Pack S.A. W ten sposób postanowiliśmy uhonorować rynkowe sukcesy spółki rodem z Lubartowa. Firma nie tylko zdobywa nowe rynki, ale i realizuje kolejne inwestycje.”

Zapraszamy do uzupełnienia formularza wszystkich przedsiębiorców, chcących zgłosić swoją firmę do konkursu “Złota Setka”

POBIERZ ANKIETĘ, następnie wyślij ankietę na adres:  zlotasetka@dziennikwschodni.pl

źródło: www.dziennikwschodni.pl