Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

  • This wydarzenie has passed.

🚴‍♀️🚴‍♂️ XXVIII ŚWIĘTO ROWERU 🚴‍♀️🚴‍♂️

26 czerwca: 08:00 - 17:00

Event Navigation

Średnia ocena

10,00
1 Punkt2 Punkty3 Punkty4 Punkty5 Punktów6 Punktów7 Punktów8 Punktów9 Punktów10 Punktów
Loading...Loading...
 XXVIII Święto Roweru  🚴‍♀️🚴‍♂️ odbędzie się w niedzielę 26 czerwca. Rezerwujcie ten termin w swoich kalendarzach i już teraz planujcie rowerowe spotkanie w Lubartowie.
Informujemy, że w tym roku “Jedziemy dla Hospicjum Św. Anny” w Lubartowie.
Święto Roweru to cykliczna impreza organizowana w Lubartowie od 1994 roku. Za wyjątkiem 2020 roku, w którym organizacja nie była możliwa ze względu na pandemię COVID-19, odbywa się corocznie gromadząc od kilku do kilkunastu tysięcy uczestników.
Święto Roweru to impreza promująca zdrowy styl życia. Buduje więzi międzypokoleniowe oraz kształtuje postawy społeczne. W jej organizację co roku zaangażowanych jest pond 200 wolontariuszy. Jest to największa impreza tego typu w Polsce, z bardzo dużym potencjałem promocyjnym. Organizacja Święta Roweru przyczynia się do promocji Miasta Lubartów, Gminy Lubartów, Powiatu Lubartowskiego i Województwa Lubelskiego.
Informujemy, że niezbędne dokumenty potrzebne przy organizacji zostały już złożone w odpowiednich instytucjach. Trwa pozyskiwanie sponsorów. Może znacie takie osoby lub firmy, które chciałyby wspomóc finansowo i rzeczowo naszą wspólną imprezę? Jest jeszcze czas, by dołączyć do grona mecenasów. Zapraszamy! Jak co roku będą okolicznościowe koszulki i dyplomy dla uczestników oraz rowery do rozlosowania.
Dobrym sposobem na poznanie niepowtarzalnej atmosfery panującej podczas kolejnych edycji wydarzenia jest bezpośredni kontakt z wydawnictwem „Święto Roweru w Lubartowie 1994-2019”. Książkę można kupić w Punkcie Informacji Turystycznej w Lubartowie, ul. Farna 4.
Polecamy i rekomendujemy!!!
Pożak Team 🚴‍♀️🚴‍♂️

Szczegóły

Data:
26 czerwca
Czas:
08:00 - 17:00
Wydarzenie Categories:
, ,
Strona internetowa:
http://swietoroweru.pl/

Organizator

Pożak Team
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/SwietoRoweru

Miejsce

Lubartów

Zostaw komentarz